Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Krutý osud siamských dvojčat: Dívky prozradily, co se stane, až jedna z nich zemře

Siamská dvojčata Carmen a Lupita Andrade mají komplikovaný život.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
siamská dvojčata

Carmen a Lupita Andrade (23) jsou siamská dvojčata, která žijí v Connecticutu. A protože sestry sdílejí absolutně všechno a mají unikátní životní styl, tak se často ocitají pod palbou otázek, jak se jim vlastně takto funguje. Sestry se nyní rozhodly, že kápnou božskou a otevřeně promluvily na sociálních sítích, co se stane, až jedna z nich zemře. 

Siamská dvojčata Carmen a Lupita Andrade jsou výjimečná. A to nejen tím, že jsou jejich těla spojená na celý život, ale také svou odvahou promluvit k fanouškům, například i o intimních věcech a dalších ožehavých tématech.

Dívky se nedávno upřímně otevřely na sociálních sítích, kde se jich sledující ptali, jaké to je sdílet úplně všechno se svou sestrou. „Pokud je jedna z nás unavená, nemusíme být unavené obě, protože máme dva oddělené mozky," odpověděla Carmen fanouškům na TikToku. Ta má dokonce řidičák. "Mám správnou nohu, takže řídím," sdělila věcně.

Zároveň dodala, že obě mají jiné občanské průkazy, stejně tak jako čísla sociálního pojištění. Poté však dívky narazily na kontroverznější otázky. Jako například, co se stane, když jedna z nich zemře. "Sdílíme krevní oběh, takže se nakonec objeví sepse a zjevně během hodin nebo dnů ta druhá zemře také," řekla zcela otevřeně Carmen.

Intimita a děti

Intimní život obou dívek je dost komplikovaný. Obě se totiž potýkají s endometriózou, kvůli které pociťují bolesti v pánvi. Jde o gynekologické onemocnění žen, u kterých se buňky endometria nacházejí i mimo dělohu, např. ve vejcovodech či vaječnících, jak informoval web fno.cz. Endometrióza je jednou nejčastějších příčin ženské neplodnosti.


Nicméně Carmen má už tři roky přítele Daniela a parádně jim to spolu funguje. "Nikdy jsem se nesnažila na seznamce skrývat skutečnost, že jsem siamské dvojče. Znamenalo to ale, že mi chodilo spoustu zpráv od mužů s úchylkami," pronesla Carmen, která se se svým partnerem seznámila prostřednictvím seznamovací aplikace. O dětech mají ale jasno. "Nemůžeme mít děti, ani nechceme a můj partner to cítí stejně," dodala na závěr.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy