Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Krutý život po Výměně: Zdeněk měl strašlivou autonehodu a přišel o nohy!

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 18 fotografií
neštěstí
Během včerejší epizody Výměny manželek se diváci seznámili s Alenou (30), Antonínem (45) a dcerou Šárkou (3). Alenu, která se kvůli používání jednoho hadru na nádobí i mytí záchodu nesmazatelně zapsala mezi vyměněné špindíry, v rodině nahradila Dita (38), která se společně s partnerem Zdeňkem (34) a jejich synkem Vojtou (5) přihlásila do Výměny především proto, aby se ujistila, že jejich vztah je pevný. O Zdeňkovi pak začala po internetu kolovat hrozivá informace.

Už den před odvysíláním epizody Alena porodila dcerku, kterou čekala už během Výměny manželek Lidé se dostali k jejímu profilu na Facebooku, který má veřejně přístupný, a k miminku jí nejen gratulovali, ale především ho litovali a novopečenou maminku kárali ohledně otřesné hygieny.

Během vysílání epizody se ale na Facebooku objevila i strašlivá informace, jejíž pravdivost se bohužel později potvrdila. "Ten mladší z dnešní Výměny přišel o nohy, včera měl autonehodu. Je to mé kamarádky příbuzný," napsala jedna z komentujících. Z jejího komentáře vyplývá, že se jedná o Zdeňka, který se i přes všechno špatné snažil, aby se v jeho domácnosti Alena dobře bavila.

Komentující mladého tatínka malého Vojty moc litují a drtivá většina lidí mu drží palce.

Související články

Další články