Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Krutý výsměch Ornelle v Survivoru. Kouká jak půl zadku z křoví, pustil se do ní Tomáš i celý kmen Lovců

+ Dalších 47 fotografií

Poslední odvysílaná kmenová rada v reality show Survivor pěkně rozvířila vody v obou skupinách. Ačkoli to byli Titáni, kteří hlasovali o tom, koho poslat do duelu, atmosféra nyní zhoustla převážně na straně Lovců. Ti jsou z chování druhého kmene absolutně konsternovaní. 

Reality show Survivor začíná pomalu, ale jistě nabírat na obrátkách. Oproti minulému roku, kdy soutěž měla poměrně klidný začátek, se letos diváci rozloučili už s několika účastníky. Nicméně poslední odvysílaná kmenová rada, na které se rozpoutala bouře hádek, měla své následky. Zejména pak Mikýřovo obvinění směrem k Tomáši Rysovi, když oblíbený vtipálek tvrdil, že streamer okrádá malé děti.

Lidé z kmene Lovců nevěřili vlastním uším. Celou situaci, která byla dost vypjatá, se rozhodli řešit ještě soukromě na svém ostrově. Druhý kmen pěkně pomluvili. "A Ornella, když jsme řešili tu moji věc, tak řekla 'potrefená husa se vždycky ozve'. Ornella, která tam sedí a kouká jak půl p*dele z křoví, ty vole, tak mně bude něco říkat," rozohnil se před svými spolubojovníky streamer Tomáš Rys, který na kmenové radě řešil svou profesi.

Hejt schytala i Denisa Dvořáková

Kritice neušla ani modelka Denisa Dvořáková, kterou její kmen poslal do duelu s barmankou Kateřinou. "Ta Denisa, když říká něco milého, tak je tak nesympatická. Nepůsobila moc dobře," shodli se Bandurko s Jakubem Bínou. "Když vyhrajeme, tak jim zatleskáme, nebo řekneme, že byli dobří. Oni na nás vytahují jen samá ho*na," pokračoval dál Tomáš Rys. S poklidem vše zakončila nejstarší účastnice Survivoru Jana Zicklerová, která se kmene Titánů tak trochu zastala a vše svedla na hlad.

Doporučené video: Rozhovor s Michaelem Skalickým o jeho zdravotním kolapsu v Survivoru.

Jedno je ale jisté, soutěžícím pomalu, ale jistě dochází trpělivost a mezi oběma kmeny panuje velká nevraživost. Do všeho se navíc promítla divoká bouře, která se prohnala nad ostrovem a zpustošila tábory účastníků. Jejich už tak dost zkoušená psychika tím utrpěla další velký šrám a ještě bude zajímavé, jak to všechno dopadne.

Survivor 2024

Třetí řada úspěšné reality show Survivor, kterou začala vysílat TV Nova na začátku roku 2024. Natáčí se v Dominikánské republice a hraje se nejen o titul Survivor 2024, ale také o výhru 2 500 000 Kč.

Premiéra: 27. února 2024 na Voyo (od 5. března 2024 na TV Nova)

Survivor 2024: Soutěžící a moderátor

Hlavním lákadlem byla účast Ornelly Koktové, která však soutěž poměrně brzy z vlastní vůle opustila. Mezi dalšími soutěžícími jsou například Martin "Mikýř" Mikyska, Samuel "Pirát" Krištofič či Martin Prágr.

Moderátorem je jako vždy Ondřej Novotný.

Předchozí řady Survivor Česko & Slovensko: 2022, 2023.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy