Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Krutý verdit lékařů Jiřího Pomeje: JE TO S NÍM ZLÉ! Herec prožívá muka

+ Dalších 7 fotografií
ZÁKEŘNÁ NEMOC
Dozvěděl se nejhorší možnou diagnózu, kterou mu mohli říct: Rakovina kostí! Jiří Pomeje (53) se rozhodl bojovat, ale jak tahle bitva dopadne, je zatím ve hvězdách. Lékaři už od začátku říkají, že je to zlé.

„Jeho nejbližší to vědí už čtrnáct dní. Ukázalo se to na rentgenu, který Jiřímu dělali, než nastoupil do nemocnice. Dozvěděli se, že je to zlé. Ta zlomenina stydké kosti bohužel s rakovinou souvisí, často to tahle zákeřná nemoc zapříčiňuje. A rakovina kostí strašně bolí. Nedivím se, že potřeboval léky na utišení bolesti,“ řekl nám velmi dobře informovaný zdroj z okolí herce.

Najednou do sebe vše zapadá. Mecenáš a kamarád Jirky Pavel Pásek, který nyní informace o návratu rakoviny potvrdil, například nechtěl našemu redaktoru říci, na kterém oddělení Pomeje leží a také to, že k jeho zdravotnímu stavu se bude dál vyjadřovat jenom sama Vojenská nemocnice. To u poměrně banální zlomeniny působilo zvláštně.

Jakou má naději?

Také otec Jiřího s námi mluvil v hádankách. „Jeho stav je velmi vážný,“ prozradil před časem. Jen si všichni mysleli, že tím naráží na synovy potíže s alkoholem a prášky.

Jaké má Jiří Pomeje (53) naděje na vyléčení, to ukáže až čas. Vzhledem k tomu, že jde v tak krátké době již o druhý výskyt rakoviny, panuje obava, zda nemetastázovala ta původní. Na rakovinu kostí se také bohužel často přichází až velmi pozdě.

Všichni ale drží Jiřímu palce, aby se z toho dostal!

Mohlo by vás zajímat

Další články