Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Krutý verdikt: Rodičům smrtelně nemocné dívky (11) vyhrožuje sociálka, že jim ji vezme!

Jedenáctiletá Melody trpí nevyléčitelným onemocněním.
Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie
Teprve jedenáctiletá Melody Driscoll trpí vrozeným Rettovým syndromem. Vzácné neurologické onemocnění postihuje zejména dívky a způsobuje těžké postižení. Mladičká Angličanka nemůže kvůli nemoci chodit a většinu života strávila na nemocničním lůžku. Její rodiče se nyní soudí s doktory kvůli spornému postupu v léčbě a na to konto jim hrozí sociálka, že jim dceru sebere!

Na vrozené onemocnění, kterým Melody Driscoll trpí, dosud neexistuje žádná stoprocentní léčba. O mladičkou dívku se starají v londýnské nemocnici, kde dostávala vysoké dávky morfia a steroidů. To teď doktoři zarazili kvůli hrozbě nenávratného poškození ledvin, jenže rodičům se to vůbec nelíbí!

Bez silných analgetik se totiž jejich holčička musí vypořádávat s ještě větší bolestí. Proto se rozhodli proti rozhodnutí lékařů bojovat soudní cestou, což se ale evidentně setkalo s nepochopením u zaměstnanců sociálního úřadu.

Sociálka už tak zoufalým rodičům hrozí, že jim Melody odebere. Ona by tak byla nucena putovat do pěstounské péče. „Když jsem to viděla, tak jsem omdlela. Nedalo se to číst. Milujeme naši dceru nejvíc na světě a nikdy bychom jí nezkřivili ani vlásek,“ řekla zdrcená matka se slzami v očích serveru „DailyMail.co.uk.“:

„Požádala jsem o sociální pracovnici, protože jsem myslela, že nám pomůže starat se o Melody co nejlépe. Teď si uvědomuji, jak naivní jsme byli. Rodiče jsou bezmocní,“ dodala. „Jak teď máme Melody vysvětlit, že se možná rozdělíme?“ kroutí hlavou.

Zatím nejde o konečné rozhodnutí. Snad se úředníci umoudří a uvědomí si, jak příšerné by to pro rodiče, ale zejména pro Melody bylo.

Související články

Další články