Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Krutý úvod dovolené: Krampol skončil na vozíčku, Dáda Patrasová na prášcích

+ Dalších 7 fotografií
co se to děje?
Když se zvrtne vysněný úvod dovolené, může to vypadat i tak, že skočíte na antibiotikách či na invalidním vozíčku. Mohli by o tom vyprávět herci Dáda Patrasová (63) a Jiří Krampol (80), kteří si úvod ve slunečném Tunisku představovali nejspíš malinko jinak...

Herečtí bardi byli pozváni na soustředění pánské soutěže krásy Muž roku, které probíhá v hotelu v tuniském městě Sousse. „Hodně jsem zhubla, takže jsem si musela pořídit nové oblečení. Jirku zase trápí zdravotní obtíže s kolenem a špatně se mu chodí,“ řekla eXtra.cz manželka Jiřího Krampola Hanka, která se na africký kontinent hodně těšila.

„Odpočinu si raději na vozíku, než abych se tahal s kufry. Je to pohodlnější. Snad mi teplé počasí pomůže,“ doplnil svou manželku na letišti po odbavení Krampol s tím, že si nemůže vynachválit služby cestovní kanceláře Fantasy Travel.

Dádu Patrasovou trápí viróza, která ji přepadla v Praze. „Mám třídenní antibiotika a věřím, že mi bude hodně rychle zase fajn. Doma jsem zůstat nechtěla, protože soutěž Muž roku mě osobně hodně baví,“ vysvětlila Dáda, která si tak nechtěla nechat uniknout skvělou společnost.

Mohlo by vás zajímat

Další články