Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Krutý rozchod: Martina Maxu opustila partnerka a matka jeho dvou dětí

Zdroj: Profimedia.cz
rozchod
Zpěvák Martin Maxa (59) je po pětadvaceti letech nezadaný. Opustila jej partnerka Sylva, se kterou má dvě děti. Známý zpěvák pro Super.cz sdělil, že se musel odstěhovat od rodiny z Litvínova do Roudnice nad Labem. Co byla hlavní příčina rozchodu?

Zpěvák Martin Maxa uzavřel velkou životní kapitolu. Pro Super.cz se svěřil, že se mu po pětadvaceti letech rozpadl vztah s partnerkou Sylvou, se kterou má dva potomky, jednadvacetiletého syna Ivana a čtrnáctiletou dceru Emu.

S bývalou partnerkou se Martin na veřejnosti nikdy příliš neukazoval. Důvodem byla mediální kauza, která proběhla před třemi lety, kdy měl zpěvák Maxa po vystoupení v Moravské Třebové napadnout ženu a důchodce. Incidentem se zabývalo celé Česko včetně policie a právě tato kauza Maxův vztah se Sylvou nenávratně narušila. „Neustála to. Byl to strašně těžký rok, kvůli kterému jsem přišel o práci, děti se dočkaly šikany, ona podle lidí z našeho malého města měla parohy. Prostě to nezvládla a vztah ukončila,“ řekl Super.cz Maxa.

Od rodiny se odstěhoval

„V bytě, ve kterém jsme bydleli, nyní žije syn Ivoš, Sylva s dcerou se odstěhovaly a zůstaly v Litvínově a já mám byt v Roudnici. Komunikujeme spolu v pohodě, s malou se vídám,“ dodal zpěvák.

Související články

Další články