Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Krutý osud: Žena při autonehodě zabila svoji vlastní sestru

Jennie Stone zemřela při dopravní nehodě, kterou způsobila její sestra.
Zdroj: profimedia.cz

Dvacetiletá Rossie-Ann Stone z Velké Británie upadla do těžkého šoku poté, co zjistila, že při autonehodě zabila svoji starší sestru Jennie.

Jennie, studentka posledního ročníku University of Lincoln, v osudný den jela ve svém Peugotu 206 po silnici u městečka Bridlington, když se střetla s Vauxhallem Astra řízeným její mladší sestrou. Peugot následně vylétl ze silnice a narazil do stromu. Rossie-Ann kvůli smrtelné nehodě nyní stanula před soudem.

„Případy tohoto typu je vždy velmi obtížné řešit. Nejsou v nich žádní vítězové, jen poražení. Tento konkrétní incident je dvojnásob tragický, protože do nehody byla zapojena dvě auta a jedno z nich řídila starší sestra obžalované,“ uvedl ve svém projevu prokurátor Clive Jones.

Rossie-Ann byla do čtvrtka 5. září propuštěna na kauci. Ať už však soud dopadne jakkoliv, pocit viny ji bude pronásledovat až do konce života. Jedinou útěchou jí může být skutečnost, že její matka na ni nezanevřela a naopak požaduje, aby trestní stíhání bylo zastaveno.

„Copak naše rodina už tak neztratila dost? Tahle noční můra snad nikdy neskončí. Jennie se musí obracet v hrobě. I její syn Charles řekl, že nechce, aby byla Rossie-Ann souzena,“ prohlásila rozhořčeně šestapadesátiletá paní Stone.

Pro úplnost dodejme, že jde již o druhou velkou tragédii, která tuto rodinu postihla. Před rokem byl v Afghánistánu zastřelen Jeniin a Rossiin bratr Private Gregg Stone, když se účastnil mise na záchranu uneseného afghánského policisty.

Související články

Další články