Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Krutý osud: Žena (38) porodila, vyskákaly jí nádory po celém těle a zcela ji znetvořily!

Krutý osud: Žena (38) porodila, vyskákaly jí nádory po celém těle a zcela ji znetvořily!
Zdroj: profimedia
Charmaine Sahadeo (38) se po porodu druhého syna začaly objevovat malé nádory po celém těle. Obrátilo jí to život vzhůru nohama. Bolestivé výrůstky jí brání žít normálně.

Charmaine Sahadeo z Trinidadu se změnil život doslova v noční můru. Po porodu svého druhého dítěte se jí na celém těle začaly rozrůstat malé nádory. Ortel lékařů byl krutý. Objevila se u ní forma neurofibromatózy. Jako jedna z mála lidí na světě trpí nejtěžší formou tohoto onemocnění.

Kvůli této závažné nemoci se jí objevil velký nádor na pravé noze, který stále roste. Sotva se zvedne a její pohyb je takřka nulový. Bolestivými výrůstky trpí i její obličej. Celou tvář má zcela posetou nádory. Bulky se jí rozrostly na 90 % těla.

Nepřízeň osudu si s ní velmi pohrála. Vzhledem k onemocnění trpí žena ve všech oblastech života. Je přesvědčena, že její vzhled může i za rozpad jejího osmnáctiletého manželství.

Její finanční situace je také špatná. Lidé se jí bojí a Charmaine si kvůli tomu nemůže najít práci.

Charmaine podstoupila v tamní nemocnici už dvě operace, ale i přesto bolesti stále přetrvávají a nemoc neustupuje. Doufá však v léčbu v zahraničí, kde se jí snad dostane pomoci.

Matka dvou dětí se i přesto všechno snaží být pozitivní a vidí se jako krásná osoba. Nelichotivé poznámky na svůj zevnějšek se snaží nebrat osobně. Nenechá se ani ovlivnit názory druhých lidí.

Hrozba milionové pokuty a vyhrocené pozadí jeho odchodu ze Survivoru. Otevřená zpověď Jiřího Hanouska

Související články

Další články

Nejnovější kauzy