Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Krutý osud: Žena (38) porodila, vyskákaly jí nádory po celém těle a zcela ji znetvořily!

Krutý osud: Žena (38) porodila, vyskákaly jí nádory po celém těle a zcela ji znetvořily!
Zdroj: profimedia
Charmaine Sahadeo (38) se po porodu druhého syna začaly objevovat malé nádory po celém těle. Obrátilo jí to život vzhůru nohama. Bolestivé výrůstky jí brání žít normálně.

Charmaine Sahadeo z Trinidadu se změnil život doslova v noční můru. Po porodu svého druhého dítěte se jí na celém těle začaly rozrůstat malé nádory. Ortel lékařů byl krutý. Objevila se u ní forma neurofibromatózy. Jako jedna z mála lidí na světě trpí nejtěžší formou tohoto onemocnění.

Kvůli této závažné nemoci se jí objevil velký nádor na pravé noze, který stále roste. Sotva se zvedne a její pohyb je takřka nulový. Bolestivými výrůstky trpí i její obličej. Celou tvář má zcela posetou nádory. Bulky se jí rozrostly na 90 % těla.

Nepřízeň osudu si s ní velmi pohrála. Vzhledem k onemocnění trpí žena ve všech oblastech života. Je přesvědčena, že její vzhled může i za rozpad jejího osmnáctiletého manželství.

Její finanční situace je také špatná. Lidé se jí bojí a Charmaine si kvůli tomu nemůže najít práci.

Charmaine podstoupila v tamní nemocnici už dvě operace, ale i přesto bolesti stále přetrvávají a nemoc neustupuje. Doufá však v léčbu v zahraničí, kde se jí snad dostane pomoci.

Matka dvou dětí se i přesto všechno snaží být pozitivní a vidí se jako krásná osoba. Nelichotivé poznámky na svůj zevnějšek se snaží nebrat osobně. Nenechá se ani ovlivnit názory druhých lidí.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy