Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Krutý osud: Václav Postránecký přiznal BOJ S VÁŽNOU NEMOCÍ!

Václav Postránecký
Zdroj: archiv FTV Prima
Herecký bard Václav Postránecký (74) hlásí smutné zprávy. Jeho tělo napadla nemoc, se kterou se ale snaží vybojovat vítězství.

Muž, mezi jehož nejslavnější role patří dirigent Michal Adámek z komedie století S tebou mě baví svět, Přemek Tvaroh v seriálu Byl jednou jeden dům, Bedřich Pavlíček ve Vinařích, Michalica v Bobulích nebo Bejval v Bylo nás pět, to prozradil sám, aby tak předešel spekulacím.

„V životě každého z nás nastávají různé momenty a různá období. V tom svém právě prožívám zásadní etapu, kdy se snažím vrátit své tělo za pomoci týmu lékařů do obvyklé kondice. Je však jen na mně, abych se k celé věci postavil statečně a čelil tomu beze strachu, jak nejlépe dokážu,“ začal Postránecký ve svém prohlášení, které rozeslal prostřednictvím Pri­my.

S jakou nemocí se pere, nechtěl konkretizovat. Spekuluje se ale o rakovině.

„V některých situacích jsou další slova zbytečná a rozebírání detailů nežádoucí. Současnou situaci beru jako novou výzvu a příležitost. Nechci se skrývat ani stranit veřejného zájmu, ale věřím, že pochopíte, že nové síly chci nabírat zejména v soukromí a se svými nejbližšími,“ svěřil se oblíbený herec, který dozrál do rolí moudrých a rozšafných dědečků.

Přes vážné potíže se zdravím ale práci neomezuje. „Na Primě pokračuji v natáčení Receptáře Prima nápadů a nového seriálu, jehož detaily se včas dozvíte, a už teď se těším na jeho vysílání,“ uzavřel Václav Postránecký.

Související články

Další články