Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Krutý osud: Václav Postránecký přiznal BOJ S VÁŽNOU NEMOCÍ!

Václav Postránecký
+ Další fotografie
Herecký bard Václav Postránecký (74) hlásí smutné zprávy. Jeho tělo napadla nemoc, se kterou se ale snaží vybojovat vítězství.

Muž, mezi jehož nejslavnější role patří dirigent Michal Adámek z komedie století S tebou mě baví svět, Přemek Tvaroh v seriálu Byl jednou jeden dům, Bedřich Pavlíček ve Vinařích, Michalica v Bobulích nebo Bejval v Bylo nás pět, to prozradil sám, aby tak předešel spekulacím.

„V životě každého z nás nastávají různé momenty a různá období. V tom svém právě prožívám zásadní etapu, kdy se snažím vrátit své tělo za pomoci týmu lékařů do obvyklé kondice. Je však jen na mně, abych se k celé věci postavil statečně a čelil tomu beze strachu, jak nejlépe dokážu,“ začal Postránecký ve svém prohlášení, které rozeslal prostřednictvím Pri­my.

S jakou nemocí se pere, nechtěl konkretizovat. Spekuluje se ale o rakovině.

„V některých situacích jsou další slova zbytečná a rozebírání detailů nežádoucí. Současnou situaci beru jako novou výzvu a příležitost. Nechci se skrývat ani stranit veřejného zájmu, ale věřím, že pochopíte, že nové síly chci nabírat zejména v soukromí a se svými nejbližšími,“ svěřil se oblíbený herec, který dozrál do rolí moudrých a rozšafných dědečků.

Přes vážné potíže se zdravím ale práci neomezuje. „Na Primě pokračuji v natáčení Receptáře Prima nápadů a nového seriálu, jehož detaily se včas dozvíte, a už teď se těším na jeho vysílání,“ uzavřel Václav Postránecký.

Mohlo by vás zajímat

Další články