Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Krutý osud Tomáše Holého: Kamarád vzpomíná na jeho smrtelnou nehodu i románek s Bílou

+ Dalších 11 fotografií
Legendární dětský herec Tomáš Holý (†21), známý například ze snímku Jak vytrhnout velrybě stoličku, dostal od osudu asi ty nejkrutější karty, když se zabil v autě při projíždění prokleté zatáčky na Liberecku. Ota Kars se s Tomášem znal od dětství a pro eXtra se o nehodě rozpovídal. Výkony Holého jen tak někdo nepřekoná a bohužel si pro něj smrt přišla příliš brzy, měl celý život před sebou.

Osud legendárního dětského herce Tomáše Holého skončil tragicky v jeho jednadvaceti letech. Pod vlivem alkoholu, což v té době bylo celkem normální, nasedl do auta a to se mu stalo osudným. "Jsou jasná svědectví o tom, že když přijel do hospody, kde byl asi dvě hodiny, nějaká piva tam vypil. Vůbec to neomlouvám, ale Tomáš udělal něco, co tehdy bylo běžný," uvedl Ota Kars, Tomášův dlouholetý přítel.

Osud dětskému herci moc nepřál

"Tomáš to moc často nedělal, udělal to v tu chvíli jako spousta desetitisíců dalších lidí, ale bohužel to odnesl. Místo toho, aby dostal facku a zlomil si třeba nohu, byl na místě mrtvý," řekl v Extra Hostovi Ota Kars Nejoblíbenějšího dětského herce tak potkal ten nejkrutější osud v tak mladém věku.

V životopise Jmenuju se Tomáš, který Kars napsal, se dá najít svědectví přímo od spolucestujícího z auta, v němž Tomáš zahynul. Chlapci si svou opileckou projížďku nakonec rozmysleli, bohužel už bylo pozdě a po návratu zpět k hospodě došlo k oné tragické nehodě.

Lásky čas s Luckou Bílou

Kars se také rozpovídal o Tomášově románku s Lucií Bílou. Dohromady je dal právě on, Kars tehdy svého dobrého kamaráda popsal začínající zpěvačce v tom nejlepším možném světle.

"Byla to hrozná kočka, chlapi ji nepřehlíželi. Taky se na tu dobu oblékala dost ostře. Seznámil jsem se s ní v hospodě Pod Terebkou, v podstatě jsem jí vnutil Tomášovo číslo a ona mu zavolala. A hned druhý den se sešli a začali spolu chodit," vzpomínal Kars.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy