Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Krutý osud: Mladík (†25) chtěl požádat přítelkyni o ruku, zničehonic zemřel!

Kulturista zemřel teprve ve 25 letech.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 2 fotografie
Vysnil si pohádkový život s krásnou přítelkyní, ale osud mu rozdal karty jinak! Sam Standerwick (†25) zemřel a svou milovanou ani nestihl požádat o ruku. Rodiče se báli, že smrt způsobily drogy, lékaři ale tragédii objasnili jinak. A je to mnohem horší!

Sam Standerwick z Velké Británie byl zapáleným kulturistou, ještě víc než posilování však miloval svou přítelkyni. Ani jedné ze svých životních lásek se už bohužel nikdy věnovat nebude. Mladík si vyrazil s kamarády a po příjemném večeru v klidu usnul, ráno už se ale neprobudil.

„Přemýšleli jsme, proč se to muselo stát. Dal mu někdo drogy? Usnul a prostě se nevzbudil? Je to srdcervoucí,“ uvedl pro server Wales Online Samův otec.

Nic nenasvědčovalo tomu, že by Sam mohl mít zdravotní problémy. Pitva přesto prokázala, že zemřel na srdeční selhání – ucpala se mu koronární tepna. Ukázalo se, že trpěl srdečními palpitacemi. Večer před smrtí mu prudce bušilo srdce. Jeho matka jako by tušila, že se blíží tragédie, a tak chtěla, aby zašel k lékaři. Sam to však odmítl s tím, že nemá čas a vyrazil na setkání s přáteli z Liverpoolu.

Sam měl před sebou celý život a velké plány. Chtěl požádat svou přítelkyni Kim o ruku, rodiče v jeho věcech našli zásnubní prsten. Navíc hodlal rozjet vlastní podnikání. Nic z toho už ale bohužel nikdy neudělá.

Související články

Další články