Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Krutý osud kuchaře (†29) z MasterChefa: Chtěl uctít otce, zemřel u toho!

Kuchař z MasterChefa chtěl uctít památku otce, zemřel při běhu.
+ Další fotografie
Uběhnout téměř 40 kilometrů bez tréninku, jen tak z gauče? Kuchař Matt Campbell (†29) z Londýna, kterého proslavila show MasterChef, chtěl maratonem uctít památku svého otce. Bohužel se mu to krutě vymstilo. Do cíle doběhnout nezvládl, na dlouhé trati zkolaboval a později zemřel v nemocnici.

Londýnský kuchař Matt Campbell ze show MasterChef měl velký sen. Svého tatínka Martina velmi miloval. Když před osmnácti měsíci zemřel, řekl si, že musí uctít jeho památku. A vytyčil si cíl, který byl už na první pohled nezdolatelný.

Matt se zúčastnil téměř 40kilometrového maratonu v londýnských ulicích. Jenže přecenil své síly a na dlouhé trati zkolaboval. Na místě byli ošetřovatelé, kteří mu poskytli okamžitou lékařskou péči. Bohužel to nestačilo a ve Velké Británii známý kuchař později zemřel v nemocnici.

„Jsme trošku nervózní, ale cítíme, že to zvládneme. Jsme připraveni! Vypadá to, že to bude stejně žhavé jako kuchyně v MasterChefovi minulý rok,“ napsal si Matt na Twitter těsně před začátkem závodu.

Život dokáže být někdy krutý a tohle je smutný důkaz. „S lítostí oznamujeme, že během závodu zemřel jeden z účastníků. Bližší detaily nebudou na přání rodiny zveřejňovány," potvrdili Mattovu smrt organizátoři závodu.

Mohlo by vás zajímat

Další články