Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Krutý osud jim tatínka a milovaného muže navždy vzal! Jakub Zedníček (†27) ještě nedávno zářil štěstím

Krutý osud navždy zničil krásnou mladou rodinu Jakuba Zedníčka!
Zdroj: archiv Jakuba Zedníčka
+ Dalších 18 fotografií
Jakub Zedníček (†27) spěchal, aby mohl oslavit příchod nového roku s milovanou Lenkou Janíkovou (38) a devítiměsíční dcerkou Mayou. Jeho jízda po dálnici D1 ale skončila tragicky a herec z Městského divadla Brno po nehodě zahynul. Mladá rodina je tak v troskách, přitom nedávno ještě všichni zářili štěstím.

První den roku bude pro Lenku Janíkovou už navždy obestřen temnotou. Ztráta milovaného muže Jakuba Zedníčka, s nímž ji pojilo dlouholeté pouto nejen milostné, ale i pracovní, ji nesmírně bolí.

Lenka a Jakub spolu spoustu let působili v Městském divadle Brno. Velkou lásku i přes jedenáctiletý věkový rozdíl před devíti měsíci stvrdili miminkem. V březnu loňského roku se jim narodila krásná holčička, kterou pojmenovali Maya. Vypadalo to, že mladé rodince už ve štěstí a spokojenosti nic nezabrání. Jakub byl tehdy dokonce u porodu, aby své dceři mohl jako první ukázat svět, na nějž přišla. Chuť být dobrým tátou z něj doslova sálala!

Osud ale rozdává nemilosrdné rány a zasáhl bohužel i Zedníčka. Jeho ztrátou nejvíc trpí právě Lenka a také hercova maminka Dagmar (58), ale též kolegové z divadla, před kterým vzniklo pietní místo. Poslední rozloučení se uskuteční tamtéž příští čtvrtek.

Související články

Další články