Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Krutý osud Jána ze SuperStar: Matka spáchala sebevraždu, otec se modlil, aby nepostoupil

Zdroj: TV Nova
+ Další 2 fotografie
SuperStar
Sedmnáctiletý Ján Ožvoldík pochází ze Žiliny a život se s ním rozhodně nemazlil. Už v jedenácti letech se musel vyrovnat se smrtí vlastní mámy, která spáchala sebevraždu. O šest let později si přišel splnit sen do SuperStar. Ján nakonec postoupil do dalšího kola, ale nejenom pro diváky byla zarážející reakce jeho otce, který si vůbec nepřál, aby Ján postoupil.

Matka spáchala sebevraždu

Ján Ožvoldík patří k těm soutěžícím, ke kterým nebyl život příliš milosrdný. Už v jedenácti letech se totiž dozvěděl nemyslitelnou zprávu – jeho matka spáchala sebevraždu. Pro Jána to byla krutá rána, se kterou se musel vypořádat a kromě jeho sestry a otce mu pomáhala zejména láska k hudbě.

O svém příběhu složil rapovou píseň Príbeh jedenástky, kterou přišel předvést porotě a zejména dodat odvahu a víru v lepší budoucnost dětem, které se potýkají s podobným osudem jako on. Ján postoupil do divadla, ale je jasné, že pokud bude chtít postoupit dál, bude na sobě muset pořádně zamakat.

Mladý zpěvák ale věří, že jestli dokázal zvládnout všechny životní překážky, cestu za jeho vysněným snem mu nikdo nepřekazí.

Otec doufal, že nepostoupí

Ján Ožvoldík sebral všechnu odvahu a rozhodl se jít svému štěstí naproti. Jeho vystoupení před porotou bedlivě sledoval i jeho otec, jehož chování pobouřilo nejednoho diváka. Svému synovi totiž vůbec nedržel pěsti a o nějaké podpoře nemůže být vůbec řeč.

Otec dokonce doufal, že Jána porota SuperStar dál nepustí a on se vrátí domů. Z jeho slov bylo patrné, že z účasti syna v pěvecké soutěži nemá vůbec radost. Po verdiktu se mladý a nadějný zpěvák vyřítil ze dveří, ale pochvaly od otce se nedočkal.

Související články

Další články