Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Krutý osud herečky Sharon Tate (†26): Margot Robbie (30) je její dokonalou kopií

50 let od odsouzení Charlese Mansona: Margot Robbie zasáhl osud Sharon Tate
Zdroj: Metro-Goldwyn-Mayer, Sony Pictures Entertainment, koláž eXtra.cz
+ Dalších 10 fotografií
Hollywoodské tragédie

Přesně před padesáti lety byl za vraždu Sharon Tate (†26) poslán Charles Manson (†83) za mříže. Herečku před dvěmi lety ztvárnila ve filmu Tenkrát v Hollywoodu Margot Robbie (30). Ta přiznala, že ji osud krásné blondýnky zasáhl. Podle rodiny samotné Sharon ztvárnila její charakter dokonale.

Sharon Tate musela hrát jedině ona

Margot Robbie (30) se narodila v Austrálii. Krásná blondýnka se snažila prorazit ve světě herectví už od sedmnácti. Povedlo se jí to díky hollywoodskému trháku Vlk z Wall Street. Pak už šla z role do role. Před dvěmi lety okouzlila ve filmu Quentina Tarantina Tenkrát v Hollywoodu, ve kterém ztvárnila herečku Sharon Tate (†26), která byla roku 1969 zavražděna kultem Charlese Mansona (†83). Ten byl přesně před padesáti lety za celý masakr odsouzen na doživotí.

"Svou práci vzala nesmírně vážně," pochválila hereččin výkon i samotná Sharonina sestra Debra. I režisér Tarantino přiznal, že nechtěl ze Sharon vytvořit žádnou smyšlenou tarantinovskou postavu s hromadami dialogu. Přál si zachovat odkaz zesnulé herečky co možná nejvěrnější originálu.

Sharonin příběh na herečku dolehl

"Skoro jako by měla reprezentovat jakousi normálnost v celém tom filmu. Moc toho nemá na práci, vlastně ji jenom pozorujeme, jak si žije svůj život. Protože to je to, co jí bylo ukradeno. Žít si svůj život," uvedl Tarantino s tím, že si pro roli nedokáže představit jinou herečku než právě Margot Robbie.

"Všichni, co ji znali, říkali, jak byla milá, milující a jak dobré měla srdce. Vždycky jsem spíš přemýšlela o její smrti, nikdy ne o tom, jak žila," přiznala australská herečka a dodala, že ji tíha Sharonina osudu zasáhla.

O půvabné Margot je známo, že prochází pro svoje role velkými změnami image, na kostýmech se ráda vyřádí, do svých postav se vciťuje a zkouší drastické diety, aby dosáhla co nejlepšího vzhledu před kamerou a dostala se do formy. Diváky mimo jiné ohromila třeba jako komiksová hrdinka Harley Quinn nebo Jane v Legendě o Tarzanovi.


Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy