Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Krutý osud doktora Hanáka z Ordinace: Přijde ve vybuchlé varně drog o život?

Přežije doktor Hanák krvavý úraz?
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 70 fotografií
Brněnský herec Radim Fiala (47) dnes oslaví narozeniny netradičním způsobem. Po vánoční pauze se vrací Ordinace v růžové zahradě 2, kde ztvárňuje oblíbeného doktora Petra Hanáka. Právě ten zažije hrůzné okamžiky plné nesnesitelné bolesti. Záchranná akce ve varně drog totiž skončí plamenným výbuchem a Hanák bude uvnitř!

Na tohle natáčení Radim Fiala jen tak nezapomene. Ohlušující výbuch, plameny a boj o holý život. Brněnský rodák a představitel sympatického doktora Petra Hanáka z Ordinace v růžové zahradě 2 se při této scéně pořádně zapotil.

Po vánoční pauze se vrací oblíbený seriál z nemocničního prostředí a hned začátek bude hodně dramatický. Po návratu Andrey, kterou hraje Klára Cibulková, s ní musí Hanák na velmi nebezpečný výjezd. Ve varně drog, která vybuchne, půjde lékaři z kamenické nemocnice o život.

„Přál jsem si být v tom domě, když to bouchlo. Ale bohužel mi to nedovolili. Ten dům byl sám o sobě ve špatném stavu, uznávám, bylo by to hodně riskantní,“ přiznává Fiala. Režisér věděl co dělá. Herec se totiž i tak zvládl zranit. „Nešikovně jsem šlápl do díry, kterou jsem neviděl a odneslo to koleno. Viděl jsem všechny svatý,“ vzpomíná Radim na natáčení prvního letošního dílu seriálu.

Jak to s doktorem Hanákem dopadne? Dají ho v nemocnici dohromady? Na to se podívejte už dnes večer ve 20.20 na TV Nova.

Související články

Další články