Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

KRUTÝ ORTEL pro nemocnou Angelinu Jolie: Nemáš žádnou ŠANCI!

Angelina Jolie už nemá u Brada Pitta žádnou šanci.
Zdroj: YouTube, Profimedia.cz
+ Dalších 40 fotografií
Angelina Jolie (43) v posledních měsících bojuje hned na dvou frontách. A na obou evidentně prohrává. Podle informací z hereččina okolí ji sráží na kolena anorexie, zároveň začíná mít navrch Brad Pitt (54) v rozvodové bitvě nejenom o děti. Stále ještě manžel jí poslal vzkaz, ze kterého rozhodně nebude mít radost!

Váha Angeliny Jolie se údajně začíná blížit životu nebezpečné hranici 30 kilogramů, život ale není to jediné, o co herečka bojuje. V rozvodové bitvě s Bradem Pittem pořádně přituhlo, hraje se o to, komu do péče připadnou děti!

Jelikož je zjevné, že se to Jolie bude snažit uhrát na city, neponechal Pitt nic náhodě. Americkými médii se začaly šířit zvěsti, že by chtěla všechno vrátit zpátky, protože jí Brad moc chybí. Taktický tah, který však nevyšel.

Hollywoodský švihák prý nemá zájem Angelinu ani vidět, natož s ní opět sdílet jedno lůžko. „Bradovi je naprosto ukradené, jestli se po něm Angelině stýská. Tomu vztahu je nadobro konec, Jolie je bez šance. Pro Brada byly poslední roky soužití učiněným peklem, nerad by něco takového prožil znovu,“ řekl serveru hollywoodlife.com zdroj z Pittova bezprostřední­ho okolí.

Teď už není pochyb, že pokud nebude Angelina chtít stát na straně poražených, bude muset zapojit těžší páky!

Související články

Další články