Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Krutý návrat z Výměny manželek: Báru malý Jiřík odmítl a dožadoval se náhradní mámy

Výměna manželek lidi baví.
Zdroj: TV Nova
+ Další 2 fotografie
šok
Středeční Výměna manželek byla opět plná emocí. Na jedné straně byl problém se soužitím Heleny s jejím přítelem Kubou a manželem pod jednou střechou, na druhé straně byl ne moc vychovaný Jiřík, který si sám ještě nedošel na záchod. Pro jeho maminku Báru byl příjezd domů velmi nepříjemný, Jiřík se totiž jenom sápal po hračce, kterou mu přivezla, a máma ho vůbec nezajímala.

Během deseti dnů se Helena v náhradní rodině dobře zorientovala. Jelikož náhradní manžel Marek byl nekonfliktní, Helena se zaměřila na výchovu malého Jirky. I když se mu snažila vštěpovat nové návyky, chlapec k ní zřejmě přilnul víc, než je normální. Když se totiž Bára doma objevila s otevřenou náručí, Jiříka zajímal jenom autobus, který mu přivezla.

Nevalné přijetí

Když byly ještě na úplném konci kamery zapnuté, nastala pro Marka a Báru nepříjemná situace. Jirka k mamince vůbec nechtěl a schovával se do tátovy náruče a plakal, že k mámě nechce. Zřejmě si na Helenu zvykl natolik, že ani maminka mu nebyla v tu chvíli dost dobrá.

Rozvod v druhé rodině

Helena z Doks mezitím řešila úplně jiné starosti. Už při příjezdu domů se jí honilo hlavou, že musí se současnou situací něco udělat. Pod jednou střechou žít s mladším přítelem a manželem zároveň by dokázal jen málokdo. Po natáčení se Helena svěřila, že se s manželem dohodli na rozvodu. V březnu je čeká druhé stání a koncem školního roku chtějí opustit manželův dům. V novém bytě, který momentálně hledají, chtějí i s dcerami začít žít od znova.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy