Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

KRUTÝ HOROSKOP PRO NADCHÁZEJÍCÍ TÝDNY: Víme, koho potká neštěstí už v srpnu!

Víte, jaké katastrofy vás v nadcházejících dnech čekají?
Zdroj: Profimedia.cz
Léto je v plném proudu, ovšem ne pro každého je tohle období tím klidným a odpočinkovým. I v létě se totiž stávají tragédie a hvězdy mají tyto události přesně načasované. Víme, komu se v tyto horké dny stane vážný úraz, kdo přijde o partnera a kdo propadne do hlubokých depresí.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani si léto 2016 opravdu protrpí. Hvězdy jim postavily podivnou konstelaci, ve které se budou muset potýkat s velkými problémy jak zdravotního charakteru, tak s psychickou zátěží. Je tedy možné, že se tohle léto stane tím černým, na které dlouho nezapomenou.

Býk (21. 4. – 21. 5)

Býci se můžou těšit na partnerskou krizi, která jen tak nepřejde. Už v srpnu by totiž mohlo dojít k velkému rozuzlení a váš vztah by mohl skončit rozchodem, a to opravdu ve velkém stylu. Zkuste se tedy na nadcházející dny připravit především po psychické stránce.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci jsou jediným znamením zvěrokruhu, které si může oddychnout. Vás žádné tragédie nečekají. Dokonce se na konci srpna můžete těšit na výrazné změny k lepšímu, a to v osobním životě. Takovým posunem může být třeba žádost o ruku nebo početí potomka.

Rak (22. 6. – 22. 27.)

Raci by si měli co nejdřív zajít k doktorovi na preventivní prohlídku. Následující týdny totiž přinesou nepříjemné zprávy z oblasti zdraví. Můžete se tedy dozvědět o vážné nemoci, kterou je potřeba začít léčit co nejdříve.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Možná už jste začali pociťovat problém v nadcházejících dnech nebo se objeví opravdu v blízké době. Navštíví vás velké sexuální problémy, které by měly přetrvat až do poloviny prosince. Takže se připravte, že u vás doma nastane dlouhá sexuální abstinence.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Vás se budou na přelomu července a srpna týkat problémy spojené s rodinou. Může jít tedy o problémy s manželem, dětmi nebo i vzdálenější rodinou. Obrňte se trpělivostí, toto podivné období plné neharmonie by mělo koncem prázdnin skončit.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Hvězdy se postavily do podivného útvaru kříže, což znamená, že budete muset okusit setkání se smrtí. Může potkat vaše blízké kamarády, rodinu nebo mazlíčka. Rozhodně vás ovšem nadcházející smrt blízké osoby nebo zvířete velmi zasáhne. K děsivým chvílím by mělo dojít v polovině září.

Štír (24. 10. – 22.11.)

Štíři doplatí ke konci srpna na svoji neochotu pomoci ostatním a zůstanou sami na holičkách. Potká vás nečekaně nepříjemná situace, se kterou si nebudete vědět rady, a nikdo nebude ochoten vám s ní pomoct. Komplikace se bude týkat především financí.

Střelec (23. 11. – 21.12.)

Blíží se doba šetření, a tak se na ni dobře nachystejte. Možná finanční krizi ještě nepociťujete, ale v nejbližších měsících vás potkají nečekané výdaje, které vám zkomplikují život na poměrně dlouhou dobu. Lépe by mohlo být až v novém roce.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pokud jste se s nevěrou ještě neměli možnost seznámit, srpen bude měsícem, kdy se s ní budete muset poprat. Ti, kteří jsou podvedeni už po několikáté, s velkou pravděpodobností nefunkční vztah na vždy skončí. Naopak Ti, kteří budou tento problém řešit poprvé, by mohli situaci ustát, ovšem není to pro dobro věci.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři začnou mít začátkem října pocit zbytečnosti a nepotřebnosti. Jejich stavy přerostou až v silné deprese, které budou muset řešit s odborníky. Půjde o dost černé období, které bude dlouhé a pro všechny Vodnáře opravdu náročné.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryby začnou v polovině září upadat do melancholie a uzavírat se do sebe, což jim začne ničit jak partnerské, tak i přátelské vztahy. Bude tedy potřeba vyvést je opět na cestu světla a ukázat jim krásu života. Trpělivost s nimi bude mít ovšem jen málokdo.

Související články

Další články