Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Krutopřísná duchařská zpráva pro matku: Žil jsem na zemi jako hollywoodský herec a teď jsem se převtělil do tvého syna!

Malý Ryan tvrdí, že už tu žil jako hollywoodský herec Marty Martyn.
Zdroj: youtube.com
Už jsem tu žil. Hodně jsem cestoval a natáčel filmy pro Hollywood. To jsou slova malého Ryana (5), který je přesvědčen, že býval americkým předválečným hercem. Jeho matka mu původně nechtěla věřit, ale nakonec ji syn dokázal přesvědčit.

Ryan Hammons (5) býval obyčejným malým klukem z městečka Muskogee v Oklahomě. Vše se začalo měnit, když oslavil své čtvrté narozeniny.

Nejprve ho v noci budily hrozné noční můry. Křičel, sedal si na postel a nikdo pořádně nevěděl, co se mu zdá.

O rok později přišel za svou maminkou a sdělil jí děsivé tajemství. „Mami, něco ti musím říct, už jsem tu byl. Jsem někdo jiný,“ těmito slovy své matce vyrazil dech.

Ryanova matka Cyndi vyrostla v prostředí baptistické církve, která převtělování zcela odmítá, připomíná Daily Mirror, který příběh přinesl.

Matka si nejprve myslela, že její syn jen fantazíruje a má velkou představivost. Jenže pak z Ryana začaly padat další informace a hlavně různé detaily.

Začal jí říkat, že byl hercem a pak producentem, že hodně cestoval po světě, že spolupracoval se známou Ritou Hayworth a nebo že tančil na Broadwayi.

Matka začala zjišťovat, kdo byl její syn v minulém životě, a pátrání ji přivedlo až do pamětní knihy v Hollywoodu.

Tam objevili fotografii z filmu, který se jmenoval Night After Night a vznikl už v roce 1932.

Ryan ukázal na jednu fotku a řekl: „To jsem já.“ Na fotce byl herec Marty Martyn, který zemřel v roce 1964.

Malý chlapec okamžitě putoval k psychiatrovi. Ten si myslí, že chlapec trpí nějakým bludem, ale podrobnosti, na které si Ryan vzpomíná, vysvětlit neumí.

„Nemůžeme všechno pochopit a vysvětlit pomocí naší kultury, prostě nevím,“ uvedl profesor Jim Tucker, který Ryanův případ zkoumal.

Související články

Další články