Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Kruté životy hlavních hvězd Pomády: Sandy bojuje s rakovinou, Danny přišel o syna

Zdroj: csfd
+ Dalších 7 fotografií
zoufalství
V kultovním muzikálu Pomáda se Sandy a Danny dočkali happyendu. Jejich představitelé Olivia Newton-John (70) a John Travolta (65) jsou však ve skutečných životech vystavováni velmi těžkým zkouškám. Zatímco Olivia momentálně bojuje s rakovinou, kterou se snaží porazit kouřením marihuany, John před více než 10 lety dostal od osudu ránu, kterou ani čas nezahojí - přišel o milovaného syna Jetta (†16).

Oblíbený muzikál Pomáda, který diváky baví už od roku 1978, proslavil jeho hlavní protagonisty natolik, že jim zaručil celoživotní popularitu. Ani ta však nemohla Johnu Travoltovi a Olivii Newton-John zajistit štěstí. Zatímco představitel Dannyho se už 10 vyrovnává se smrtí syna Jetta, krásná Sandy už poněkolikáté bojuje se zákeřnou rakovinou. Podle informací zahraničních médií je její nemoc už ve 4. stadiu a pronikla jí až do kostí.

Rakovina prsu byla herečce a zpěvačce poprvé diagnostikovaná v roce 1992. Později musela podstoupit léčbu ještě v roce 2013 a o 4 roky později se nemoc opět vrátila. Od bolestí způsobených chemoterapií si Olivia ulevuje kouřením marihuany. Prognózami lékařů se však nenechává zastrašovat a zkrátka si z nich vůbec nedělá hlavu.

V australském televizním pořadu 60 Minutes se hvězda Pomády rozpovídala o tom, že s vlastní smrtí počítá každý. Pokud prý uvěří lékařům, že do pár měsíců zemře, je pravděpodobnější, že se tak skutečně stane. Časem se prý nenechává omezovat, protože místo smrti kvůli zákeřné nemoci může přijít během pár dní střet s autem, který nemusí přežít.

John Travolta naopak o svých pocitech z tragédie, která jeho rodinu postihla, spíše mlčí. Psal se 2. leden 2009, když mu v pouhých 16 letech zemřel milovaný syn Jett. Travolta i jeho manželka Kelly Preston se s tíživou situací vyrovnávají dodnes, smrt dítěte je to nejhorší, co může rodiče potkat. Útěchou jsou jim však děti Ella Bleu Travolta, které je nyní 19, a devítiletý syn Benjamin Travolta.

Jett Travolta byl autista a zemřel nešťastnou náhodou, když se během záchvatu udeřil hlavou o vanu. John přiznal, že po smrti syna na čas ztratil vůli žít. Chuť do života mu vrátil až vstup do scientologické církve, která mu po tragédii poskytla i pečovatelky, jež se o něj staraly.

Olivia i John, kteří se v Pomádě dočkali happyendu, se v reálu musí rvát s těžkým osudem. Bojovat s rakovinou a čelit ztrátě dítěte jsou nepředstavitelně bolestivé situace, které si člověk, který je nezažil, neumí představit.

Související články

Další články