Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

KRUTÉ VIDEO: Dva jeleny spojilo paroží. Jeden zemřel a druhý chtěl žít. Co bylo dál?

Příroda umí být krásná i krutá zároveň. Dva záchranáři museli zasahovat u dvou zaklíněných jelenů. Zaklínili se parohy nejspíš u souboje a nemohli se od sebe odtrhnout. Jeden jelen byl mrtvý a druhý si nevěděl rady.

Jeleni se do sebe zaklínili zřejmě při boji, jenže jeden z nich zemřel a druhý se od něj nemohl odtrhnout bez pomoci. Když přišli na řadu záchranáři, aby jelenovi pomohli, začal sebou škubat, protože měl strach.

Jelen nechápal, co se děje, a snažil se ze všech sil odtrhnout od jeho mrtvého soupeře. Měl strach, že mu lidé chtějí ublížit. Ti se mu ale snažili pomoct. Nejdříve chytili za nohy mrtvého jelena a pak se snažili dostat pomalými pohyby k druhému jelenovi.

Jeleni jsou velmi plachá zvířata, a tak na něm bylo vidět, že je ve stresu. Být zaklíněn do jiného mrtvého jelena a ještě kolem sebe lidi, to pro něj nebyl dobrý zážitek.

Zdálo se, že jelen na chvíli pochopil, že mu chtějí muži pomoct, a tak se přestal hýbat. Párkrát sebou ještě škubnul, ale v závěru všechno dobře dopadlo. Jelena se podařilo oprostit od mrtvého soupeře a rychlostí blesku upaloval zpátky do lesa. Tento zážitek pro něj musel být dost stresující. Podívejte se na video, jak celá záchranná akce probíhala.

Související články

Další články