Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

KRUTÉ TRÁPENÍ: Žena kvůli TĚŽKÉ nemoci přišla o vlasy. Její dcerky budou HOLOHLAVÉ taky!

Smutný příběh!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
U čtyřiatřicetileté Rachel Regal se vážná nemoc zvaná alopecie objevila v devětadvaceti letech. Bohužel ji podědily i její dvě dcery Ellie a Callie. Teď se společně snaží s touto nemocí prát, jak nejlépe to jenom jde.

Těžkou životní situaci se snaží překonat Rachel Regal a její dvě dcerky, desetiletá Ellie a šestiletá Callie. Donedávna tahle rodina žila relativně poklidným životem. To se však změnilo, když mámě dvou dcer bylo devětadvacet let.

U Rachel Regal se objevila velmi závažná nemoc zvaná alopecie, která zapříčiňuje vypadávaní vlasů. Horší na tom je, že nemoc je dědičná, tudíž se s ní trápí i její dvě malé dcery. Místo aby si děvčata užívala radostného dětství, musí se prát s nepříjemnou nemocí.

Obzvlášť v tak malém věku se musí obě dívenky smířit s faktem, že nikdy nebudou mít dlouhé a krásné vlásky. Jejich maminka se jim snaží pomáhat, jak jen to jde, ale některé děti umí být pěkně hnusné.

Už teď je jasné, že obě sestry to nebudou mít v životě zrovna jednoduché. Tak snad se jim podaří překousnout všechny překážky, které tato nemoc přináší.

Související články

Další články