Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kruté tajemství vítězky SuperStar Emmy Drobné: Její táta je závislák a třese se na její prachy!

Emma teď žije v euforii a na otce nemyslí.
Zdroj: facebook.com
Co se týče otcovské lásky, tak se život s Emmou moc nemazlil. Své kruté tajemství si nesla celou soutěží a o tátovi radši vůbec nemluvila. Jenže poté, co vyhrála dva miliony, tak je více než pravděpodobné, že si zpěvaččin táta vzpomene, že má vlastně dceru. Proč?

Vítězka letošního ročníku SuperStar Emma Drobná teď žije svůj sen. Konečně se může začít živit zpěvem, jak si vždy přála. Jenže je přece něco, co jí stále nedá spát a kazí radost!

Mladá hudebnice moc dobře věděla, proč nemluví o svém otci. On totiž propadl hazardním hrám a dostal se do začarovaného kruhu gamblerství a dluhů. Celé to nesmyslně vyčítal svým dcerám a především Emmě. Proto se o něm po celou SuperStar ani nezmínila. Vychvalovala jen mámu, která ji vychovávala a která ji i do soutěže přihlásila.

Jenže teď se její táta určitě přes média dozvěděl, že dcera vyhrála pěkně tučnou částku, tak toho bude pravděpodobně chtít využít. Ale snad si Emma zachová chladnou hlavu a peníze investuje především do sebe a do své kariéry.

Přece jen taková částka by byla pro gamblera značně lákavá, ale teď záleží jen na Emmě, jak s tím naloží. A je úplně jedno, že Emma vyhrála v hodně podivném finále. Dlouho se bude hovořit o zfixlovaném hlasování – více ZDE.

Emma ani chudák nevěděla, co by dělala, kdyby se jí otec ozval. Jen prozradila, že výhru použije na cestování a na hudbu.

Související články

Další články