Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Kruté prozření v Ulici: Nevěrník Martin Maléř dostal kopačky od Šárky, může za to statný detektiv

Kruté prozření v Ulici: Nevěrník Martin Maléř dostal kopačky od Šárky, může za to statný detektiv
Zdroj: TV Nova archiv
+ Dalších 12 fotografií
ulice
V nekonečném seriálu Ulice začíná být pořádné dusno. Martin Maléř kvůli blonďaté servírce Šárce překopal celý svůj život. Rozvedl se, opustil krásnou ženu Veroniku a to vše jenom proto, aby začal nový život po boku Šárky. Ta mu ale nyní zasadila kudlu do zad. Nejdříve se s ním rozešla s tím, že v tom rozhodně není nikdo třetí. Martin se ale od svého syna Filipa dozví, že se možná Šárka tak trochu zakoukala do pohledného detektiva.

Zatímco před pár měsíci se zhroutil život Veronice Maléřové jako domeček z karet, tak nyní je na samotném dně nevěrník Martin Maléř. Ten se nejdříve bezhlavě zamiloval do číšnice Šárky, která uhnala na kypré ženské zbraně a pohled raněné srny.

Maléř kvůli své nové vyvolené opustil ženu a rodinu. S Veronikou se následně rozvedl a plánoval s Šárkou dítě. Jenomže jakmile začal Martin s Šárkou bydlet, jejich pomyslné kouzlo se mezi nimi vytratilo.

Už v tom nebylo žádné dobrodružství a z Šárky se stala poslušná přítelkyně, která věrně každý den čekala s teplou večeří na to, až se Martin vrátí z práce. Bohužel takový vztah není nic pro divokou Šárku, která neustále vyhledává nějaké vzrušení.

Nečekané kopačky a kudla do zad

Ulice se opět otřásla v základech a to ve chvíli, kdy Šárka jen tak mezi řečí Martinovi sdělila, že s ním již nedokáže říct. Zprvu to Martin absolutně nepopral a Šárka mu znova musela vysvětlit o co jde a ujistila ho, že v tom není nikdo třetí.

Syn Martina Filip byl ale svědkem toho, jak se Šárka před pár dny líbila s šarmantním detektivem Jirkou a vše svému otci vyklopil. Martin samozřejmě jako správný nervák nenechá nic jen tak a Šárce dá její chování pořádně sežrat. Co se stane? Jak se celá situace vyhrotí? Proč bude muset zasahovat detektiv Jirka?

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy