Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

Kruté přiznání hvězdy Ulice Krejčíkové: Syna jsem původně NECHTĚLA

Zdroj: archiv
+ Dalších 19 fotografií
Zpověď herečky
Nechtěla ho a musela kvůli němu odejít z Ulice! Aneta Krejčíková (28) z nekonečného seriálu šokovala přiznáním, že její Beník (9 měsíců) byl neplánované dítě. A těhotenství zpočátku v herečce vyvolávalo pocit, že se to vůbec nemělo stát. K nečekanému přiznání tak připojila i omluvu malému synovi.

Aneta Krejčíková je pyšnou maminkou téměř devítiměsíčního Bena. Po pauze se už vrátila i do Ulice a všechno je v nejlepším pořádku. Původně však těhotenství v herečce téměř přivodilo trauma!

„Neplánovali jsme to a, promiň, Bene, na začátku jsem úplně nadšená fakt nebyla. V té době jsem to prostě ještě necítila,“ prozradila Krejčíková deníku Blesk s tím, že zakrátko se její pocity naprosto obrátily.

„Tělo ale nejspíš samo nejlíp vědělo, co dělá, když se do těhotenství pustilo. Za pár dní bylo všechno v nejlepším pořádku a já se začala těšit. Hodně,“ dodala šťastná maminka, která už v minulosti potvrdila, že další miminko je rozhodně v plánu.

Související články

Další články