Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Kruté osudy hvězd Mrazíka: Ivánek skončil v blázinci a z Nastěnky je plastová figurína

Zdroj: Archiv
+ Dalších 11 fotografií
galerie
Je to již 55 let od uvedení legendární pohádky Mrazík, která zpříjemňuje čas nejen o svátcích vánočních. V době, kdy se ruská pohádka natáčela, tak neměli ještě mladí nadějní herci, kteří ztvárnili Nastěnku, Ivánka a Marfušu, ani ponětí, jakou slávu jim vynese. Osud měl s hvězdnými představiteli ale jiné plány a pro velké překvapení nedopadla špatně snad jen Marfuša.

Bez legendární pohádky Mrazík jako by svátky vánoční nebyly. Nastěnka, Ivánek, Marfuša a mnoho dalších provází diváky svým krásným příběhem už pětapadesát let. Ruská pohádka jim zaručila obrovský úspěch, který byl pro některé představitele příliš těžký k uchopení a nedopadlo to s nimi vůbec dobře. Nejhůře ze všech dopadl krasavec Ivánek.

Krutý osud Ivánka: Blázinec, vězení a 7 mozkových příhod

Život Eduarda Izotova (†66) neskončil ani zdaleka tak šťastně jako Ivánkův. V reálném životě byl herec velmi egoistický a prahl po uznání a úspěchu, i když se k němu měl dostat nelegální cestou. S druhou ženou si chtěl pořídit chatu, a tak se pokusil udat v Moskvě na ulici 1000 ulitých dolarů. Policie ho ale dopadla a strávil dva a půl roku za mřížemi. Doba strávená ve vězení se na něm ale nenávratně podepsala. Herecká kariéra pro něj nadobro skončila a postihlo ho 7 mozkových příhod. Jeho život skončil v blázinci, kde byl plně upoután na lůžko, své nejbližší už nepoznával a zemřel ve věku 66 let.

Drsný osud Nastěnky – dala přednost plastikovým úpravám a žárlivý přítel ji málem uškrtil

Herečce Nataliji Sedychové (72) bylo teprve šestnáct let, když ztvárnila roli překrásné Nastěnky, kterou chtěl Ivánek za ženu. Pětapadesát let se ale projevilo i na půvabné Nastěnce, která letos oslavila dvaasedmdesát let. Jde vidět, že i v pokročilém věku na sebe dbá, a je očividné, že se nebrání ani estetickým úpravám, které jí pomáhají zpomalit čas. Po obrovském proslavení se ji ale herectví už tolik nelákalo, dala přednost rodině a vystudovala baletní školu. I tak si ale v životě prožila několik nelehkých chvil. V minulosti pro Blesk TV Magazín přiznala, že jeden z jejích ctitelů velmi žárlil. Došlo to tak daleko, že ji na hotelovém pokoji málem uškrtil ručníkem a navíc na herečku šílený milenec vytáhl nůž. Zoufalá herečka začala předstírat, že ctitele velmi miluje a je mu zcela věrná. Dnes už ví, že to jí zřejmě zachránilo život. Navíc se jí rozpadlo manželství a její syn se raději odstěhoval k otci.

Marfuša nakonec všem vytřela zrak

Na rozdíl od Ivánka s Nastěnkou se herečce Inně Čurikovové (77), která ztvárnila Marfušu, dodnes velmi daří. V Rusku patří mezi herecké ikony a ve svých sedmasedmdesáti letech stále exceluje na divadelních prknech.

V galerii se podívejte, jak se hvězdy legendárního Mrazíka změnily.

Související články

Další články