Úchylný pár z Londýna stanul před soudem za obzvlášť brutální vraždu. Sabrina Koudier, která sama sebe prohlašuje za módní návrhářku, a bankéř Ouissem Medouni jsou obviněni z toho, že trýznili mladou Sophii Lionnet (†21) z Francie, která pro ně dlouhodobě pracovala jako chůva.

Milenci si podle soudních spisů vypěstovali utkvělou představu, že je Sophie sleduje. Měli si myslet, že jim chce uškodit. Podle soudce oba trpí indukovanou psychózou. Proto ji začali týrat. Mlácení a nesmyslné zákazy, na něž ani jako zaměstnavatelé neměli žádný nárok, vyústily až ve vraždu. Ostatky nebohé dívky se pak pokusili zpopelnit na grilu na zahradě. Kvůli specifickému pachu lidského masa při hoření přidali na gril i maso kuřecí.

To ale nevyšlo a znepokojení sousedé přivolali na místo hasiče. Medouni jim tvrdil, že ohořelé kosti jsou ovčí. Lež mu ale nevyšla a děsivý případ začala řešit policie.

Před soudem se Kouider snažila hodit veškerou vinu na Medouniho. „Topil ji pod vodou. Občas jí i narval mokrý ručník do pusy, aby se dusila. Byl vážně šílený,“ vypověděla podle portálu DailyMail.co.uk samozvaná módní návrhářka. Z vyšetřování však vyplývá, že v odporném mučení Sophie jeli společně.

„Tahle monstra opakovaně mlátila Sophii. Nedávali jí najíst, mučili ji a nechali to zajít tak daleko, že už nemohla přežít,“ řekla u soudu maminka oběti. „Sabrino, to, co jsi udělala, tě bude pronásledovat až do smrti. Nikdo vám nikdy neodpustí, co jste udělali naší dceři,“ vzkázala vražedkyni své dcery.

Zatím není jasné, na jak dlouho skončí narušený pár za mřížemi. Určitě je však nečeká nízký trest.