Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Kruté mrazy si vyžádaly život malé holčičky. Učitelky ve školce ji nechaly umrznout!

Kruté mrazy si vyžádaly v Evropě už 55 obětí, velké procento z nich jsou ale lidé bez domova. Za podivných okolností zahynuly v Rusku dvě malé děti, policie oba případy prošetřuje.

To nejhorší, co se může stát matce, je pohřbít vlastní dítě. Přesně tuhle noční můru zažila Maria (27) z Jagy v Krasnojarském kraji. Po ránu nenašla syna Bogdana († 4) v postýlce, kam ho před spaním uložila. Zjistilo se, že uprostřed noci sám vylezl a vyšel ven z domu!

Matka šla následně po malých dětských stopách, které vedly od vchodových dveří až k vedlejšímu domu, tam našla bezvládné tělíčko svého syna a bohužel mu už nedokázala pomoct. Věděla ale, že je její syn náměsíčný, už od loňského léta, a pokaždé odcházel z domu směrem k sousednímu domu. Teď se mu mráz –20 stupňů stal osudným a čtyřletý kluk umrzl.

Další nepochopitelný případ se odehrál v mateřské škole č. 2120 v Moskvě. Učitelky, které byly na procházce s dětmi, po příchodu zapomněly venku malou holčičku! Vzpomněly si na ni až po několika dlouhých hodinách, Zachru Ržaevu († 3) našly na hřišti mrtvou. Učitelky vyšetřuje kriminálka.

Mohlo by vás zajímat

Další články