Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Kruté mrazy si vyžádaly život malé holčičky. Učitelky ve školce ji nechaly umrznout!

Zdroj: Profimedia
Kruté mrazy si vyžádaly v Evropě už 55 obětí, velké procento z nich jsou ale lidé bez domova. Za podivných okolností zahynuly v Rusku dvě malé děti, policie oba případy prošetřuje.

To nejhorší, co se může stát matce, je pohřbít vlastní dítě. Přesně tuhle noční můru zažila Maria (27) z Jagy v Krasnojarském kraji. Po ránu nenašla syna Bogdana († 4) v postýlce, kam ho před spaním uložila. Zjistilo se, že uprostřed noci sám vylezl a vyšel ven z domu!

Matka šla následně po malých dětských stopách, které vedly od vchodových dveří až k vedlejšímu domu, tam našla bezvládné tělíčko svého syna a bohužel mu už nedokázala pomoct. Věděla ale, že je její syn náměsíčný, už od loňského léta, a pokaždé odcházel z domu směrem k sousednímu domu. Teď se mu mráz –20 stupňů stal osudným a čtyřletý kluk umrzl.

Další nepochopitelný případ se odehrál v mateřské škole č. 2120 v Moskvě. Učitelky, které byly na procházce s dětmi, po příchodu zapomněly venku malou holčičku! Vzpomněly si na ni až po několika dlouhých hodinách, Zachru Ržaevu († 3) našly na hřišti mrtvou. Učitelky vyšetřuje kriminálka.

Související články

Další články