Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Krutá zpověď playmate Petry z Robinsonova ostrova: Doktor mi do pipiny strčil…

+ Dalších 128 fotografií
Totální kolaps a rychlý převoz do nemocnice. Na Robinsonově ostrově se všichni báli o osud playmate Petry Paluskové. Za tou museli do chatrče lékaři a rozhodnutí bylo jasné – nemocná kráska musí co nejdřív vyhledat odbornou péči. Co se stalo?

Cesta lodí i vrtulníkem. Petra už viděla andělíčky a bylo jí vážně hodně zle. Prý jí nebylo dobře už delší dobu, ale nechtěla, aby si ostatní mysleli, že se vymlouvá nebo je slabá. Za všechno nakonec mohla velmi vážná infekce močových cest. Ale než to lékaři zjistili, byl to děs.

Petra si nemoc dlouho nepřipouštěla. Myslela si, že je to slabost. Nakonec ale zkolabovala. „Já jsem se bála, že umřu. Měli podezření, že mám nemoc od nějakého komára,“ svěřuje se. Není divu. Tělo Středoevropana není na takové podmínky stavěné. Jenomže to lékaři vyloučili. A to dost podivným vyšetřením.

„Měla jsem hadičky tady, tady, v puse jsem měla hadičky a v pipině jsem měla taky hadičky,“ popisuje chudák Petra, už naštěstí bez hadičky v pipině.

Poté dodala, že jí dali injekci do žíly. Zážitek to pro ni ale musel být děsivý.

Mohlo by vás zajímat

Další články