Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Krutá zpověď Niky z Robinsonova ostrova! Šíleně zhubla a skončila v nemocnici!

Krutá zpověď Niky z Robinsonova ostrova! Šíleně zhubla a skončila v nemocnici!
Zdroj: facebook
+ Dalších 19 fotografií
V posledním díle Robinsonova ostrova vypadlo asi nejvíc soutěžících. Drsnou reality show opustil Radovan, Petra, Terka a Niky. A právě Nika Donéová se na svém Facebooku rozpovídala o tom, jaké peklo v soutěži podstoupila. Zhubla neuvěřitelných 13 kilo, což je na její postavu opravdu hodně. Navíc ji provázely další zdravotní problémy.

Nika Donéová byla vždycky hezky hubená. Nebyla úplná vychrtlina, ale byla hubená. Po vypadnutí ze soutěže, kdy musela opustit ostrov, na tom ovšem s váhou byla úplně jinak. Z původních 54 kilogramů zhubla na neuvěřitelných 41. Z jejího těla byla jen kostra potažená kůží, z prsou jen mléčné žlázy a zbytek tuku. Byla podvyživená a slabá. To ale není zdaleka všechno.

Rapidní úbytek váhy jí způsobil i další zdravotní potíže. "Skončila jsem v nemocnici, kolabovala mi játra, měla jsem autoimunitní poruchu střev, písečná blecha mi nakladla vajíčka pod kůži v podpažní jamce, měla jsem proleženiny. Byla jsem připojená na kapačkách na iontech kvůli srdci, na glukóze atd. Byla jsem tam dva týdny," přiznala.

Právě pocit hladu byl to nejtěžší, s čím musela po celou dobu soutěže bojovat. "Prošla jsem celou džungli skrz naskrz, byla jsem ochotná z hladu sníst už cokoli. Měla jsem takový hlad, že jsem pozorovala zemi všude, kudy jsem chodila."

Je patrné, že se se soutěžícími na ostrově nikdo moc nemazlí, ale jen těžko si kdokoliv dokáže představit, jaké peklo to ve skutečnosti je. "Nevím, jak to vystihnout dost výstižně, a tak to napíšu lidově - Robinsonův ostrov prostě není žádná prdel. Nikdo tam nedostává jídlo mimo kamery, jak si mnozí ptáčci špitají. Když máte hlad a nic nemáte, prostě nic nemáte a můžete okusovat tak akorát kůru ze stromů," prozradila.

Jednoduše to není soutěž pro padavky. Tou Nika určitě není, už podle skromného vzkazu, který poslala fanouškům. "Šla jsem tam dobrovolně, tak nemusíte psát, že jsem dobrá, ale jste hodní, respekt si zaslouží lidi, co bojují třeba s rakovinou. Nedobrovolně."

Související články

Další články