Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Krutá vražda tanečnice: Milenec zabil svou krásnou přítelkyni (†22), pak i sebe

Policie vyšetřuje smrt mladé dívky.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
Brutální mord

Malé městečko Kettering v Anglii se stále vzpamatovává z brutální vraždy mladé tanečnice Maddie Durdant-Hollamby (22). Ta byla na konci srpna objevena v bytě a nejevila žádné známky života, protože jí někdo zasadil smrtící bodnou ránu do hrudníku. Policie později zjistila, že ji měl zavraždit její přítel Ben Green (41), který nakonec sám spáchal sebevraždu. 

Zdáli se být ideálním párem. Bena Greena a Maddie Durdant-Hollamby od sebe sice dělilo devatenáct let, ale to jim nebránilo, aby spolu začali románek. Seznámili se v práci, kde Ben pracoval jako marketingový ředitel a Maddie spadala pod něj do oddělení marketingu. Kromě své práce měla Maddie velmi ráda tanec.

Podle webu The Sun měl Ben již tři děti z předchozího vztahu a před vraždou se měl pár dohadovat o tom, že se rozejdou. Možná to byla nakonec příčina, proč Ben bodl 27. srpna svou přítelkyni do hrudi ve svém moderním domě na Slate Drive v Ketteringu. Policie nakonec v domě nalezla dvě těla, Ben ležel mrtvý vedle své přítelkyně a podle informací policie měl po její vraždě spáchat sebevraždu. Ve čtvrtek 16. září bylo potvrzeno, že oba zemřeli na smrtelná bodná poranění.

Byl závislý na sexu a neměl respekt k ženám

Rodiče mladé Maddie byli zprávou naprosto zničeni. „Byla to krásná dcera, vnučka a neteř. Naše srdce jsou zlomená a nedokážeme si představit život bez ní. Ten šok a bolest, co cítíme, jsou nepopsatelné,” uvedli.

Bývalí přátelé Bena Greena ho popisovali jako „muže, který nenávidí ženy a je závislý na sexu.” Kromě toho se často chlubil tím, že má stovku milenek a mnoho z nich byly ještě velmi mladé. Pronajímal jim domy po celé zemi. Jeden z bývalých kamarádů dokonce uvedl, že neměl žádný respekt k ženám a považoval je jen za svůj majetek. Policie případ stále vyšetřuje.

Související články

Další články