Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Krutá smrt v Praze na Chodově: Muž (27) brutálně UBODAL BATOLE!

smrt
V Praze na Chodově došlo v pondělí k násilné smrti malého dítěte. Kriminalisté zadrželi sedmadvacetiletého mladíka, který je zároveň hlavním podezřelým.

K tragédii došlo v pondělí před půlnocí. „V jednom z bytů došlo podle prvotních informací k násilnému trestnému činu, kdy se obětí stalo nezletilé dítě. Policisté v této souvislosti zadrželi 27letého muže, kterého ze spáchání tohoto činu podezírají,“ uvedla mluvčí policie Andrea Zoulová. Podle informací Blesku se mělo jednat o dítě v batolecím věku, jež vrah ubodal.

Napadení batolete nožem nám ovšem Zoulová nepotvrdila. „Tuto informaci jsme nezveřejnili a nebudeme ji ani komentovat,“ uvedla.

Kriminalisté již zadrželi sedmadvacetiletého mladíka, který je hlavní podezřelý. „Krátce před 23. hodinou vyjížděli policisté spolu se záchranáři na pražský Chodov, kde v jednom z bytů došlo podle prvotních informací k násilnému trestnému činu, kdy se obětí stalo nezletilé dítě. Policisté v této souvislosti zadrželi 27letého muže, kterého ze spáchání tohoto činu podezírají. Případ si v samém prvopočátku převzala krajská výjezdová skupina kriminalistů. Vyšetřovatelé nyní provádějí prvotní neodkladné úkony trestního řízení. S ohledem na věk oběti a její rodinu nebude policie v tuto chvíli blíže celou událost komentovat.Případ si převzala krajská výjezdová skupina kriminalistů. Vyšetřovatelé nyní provádějí prvotní neodkladné úkony trestního řízení. S ohledem na věk oběti a její rodinu nebude policie celou událost komentovat,“ je celé znění tiskové zprávy.

Podle Novinky.cz došlo k tragédii v ulici Horynova.

Mohlo by vás zajímat

Další články