Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Krutá smrt malého chlapečka (†2): Rozzuření rotvajleři ho roztrhali na kusy!

Krutá smrt malého chlapečka (†2): Rozzuření rotvajleři ho roztrhali na kusy!
Zdroj: GoFundMe, Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Tragédie
Měl strávit pohodový víkend u prarodičů, hraní na zahradě jejich domku se mu ale stalo osudným. Agresivní rotvajleři sousedů totiž podhrabali plot a na teprve dvouletého chlapečka se vrhli. Babička se vnoučka snažila bránit, nic ale nezmohla a odnesla si pokousané ruce. Pro klučinu přijela záchranka, po příjezdu do nemocnice bohužel zemřel.

Malý chlapeček Jaysiah Chavez (†2) si zrovna hrál na zahradě, když v tom se před ním zjevili dva rozzuření rotvajleři. Ti patřili sousedům, podhrabali plot a na nicnetušícího klučinu se okamžitě vrhli.

O záchranu vnoučka se pokusila jeho babička, psi však zaútočili i na ni. Tragédie se stala v pátek 22. března v kalifornském Fresnu, informoval o ní britský list mirror.co.uk.

Chlapce dovezli záchranáři do nemocnice, navzdory snahám lékařů ale zraněním podlehl. "Náš dokonalý andílek Jaysiah už je v Pánu. Byl to naprosto zlatý chlapeček. Pořád se smál a usmíval, do života každého, kdo se s ním setkal, vnášel radost a štěstí," napsala Jaysiahova maminka na sociální síť.

"Je to příšerná tragédie. Navždy zůstaneš v našich srdcích," dodala. Policisté neuvedli, jaký osud potkal zabijácké psy, lidé v Kalifornii ale volají po jejich utracení.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy