Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Krutá smrt holčičky (†1): Táta ji zapomněl v autě, ve vedru se udusila!

Zdroj: Facebook.com/Nashville Police
Osudová chyba bude tátovi z amerického Nashvillu způsobovat noční můry do konce života. Spěchal na služební cestu a zapomněl adoptovanou dcerku (†1) předat do školky. Po návratu domů ji nechal v rozpáleném autě a taxíkem odjel na letiště!

Manželé Matt a Jenny z Nashvillu si nedávno adoptovali holčičku. Určitě nečekali, že o ni záhy tragickým způsobem přijdou. A to ještě vlastní vinou!

Táta ve spěchu na služební cestu udělal osudovou chybu, kterou si bude do smrti vyčítat. Ráno vezl malou Kateru i její sourozence do školky. Zatímco ostatní děti v pořádku předal vychovatelkám, dívenku zapomněl v autě. Nejspíš usnula, protože si na ni nevzpomněl ani po návratu domů.

Zaparkoval před domem a vzal si taxíka na letiště. Katera zůstala v rozpáleném autě. Matt se nevzpamatoval ani v následujících minutách, vůbec nic mu nedošlo. Holčička se pak v nesnesitelném vedru udusila!

Když přišla Jenny vyzvednout děti ze školky, už nejspíš tušila, že je zle. Vychovatelky jí totiž řekly, že Matt Kateru vůbec nepřivedl. Následoval vyděšený telefonát, po kterém už zmatenému otci došlo, jakou tragédii způsobil.

Zoufalá maminka sice přivolala záchranku, ale marně. Lékaři prohlásili holčičku hned po příjezdu za mrtvou. Případ vyšetřuje policie a Matta nejspíš čeká trest za neúmyslné zabití. I kdyby však nešel za mříže, trpět bude do konce života.

Související články

Další články