Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Krutá smrt: Chlapeček (†2) se utopil ve výkalech! Matka se jen dívala

Krutá smrt: Chlapeček (†2) se utopil ve výkalech! Matka se jen dívala
Zdroj: dignitymemorial.com
+ Dalších 7 fotografií
Příšerné
Teprve dvouletý chlapeček zemřel strašlivou smrtí. K tragédii došlo před pár dny na jihu Spojených států. Hrál si zrovna na zahradě, když v tom se propadl do jímky a začal se topit ve výkalech. Matka ho celou dobu sledovala přes kamerový systém, jakmile zmizel z obrazovky, bez váhání zalarmovala záchranáře!

Ty Dixon Waller (†2) měl celý život před sebou. Osudnou se mu stala špatně zajištěná jímka, do které spadl. Několik minut se topil ve výkalech a utrpěl takové poškození mozku, které nebylo slučitelné se životem.

Chlapečkova matka ho hlídala přes kamery, jakmile zmizel, zalarmovala záchranáře a šla ho hledat. V jímky ho však vytáhli pozdě. Po převozu do nemocnice ještě dvouletý Ty chvíli žil a bojoval, nakonec však zraněním podlehl. O tragédii informoval britský TheSun.co.uk.

Klučinu, který zbožňoval přírodu a podle rodičů byl nejlepší na světě, pohřbili pouhý den před jeho nedožitými třetími narozeninami. Případ si teď převzala kriminálka, která bude vyšetřovat, zda chlapcově smrti nešlo zabránit. Pravděpodobně ale bude uzavřen jako nešťastná nehoda.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy