Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Krutá smrt Bartošky ve Smysl pro tumor: Lidé pláčou a neumí se s odchodem postavy vyrovnat

Jiří Bartoška ve Smysl pro tumor nepřežil operaci: Lidí pláčou. S jeho odchodem se neumí vyrovnat
Zdroj: koláž eXtra.cz/herminapress/se souhlasem ČT
+ Dalších 9 fotografií
dojemné

Diváci oblíbeného seriálu Smysl pro tumor dnes potřebovali více kapesníčků na utření slz než jindy. V díle, který Česká televize odvysílala v neděli večer, totiž zemřel Antonín Vaněk, kterého ztvárňuje známý herec Jiří Bartoška. Fanoušci pořadu jsou jeho odchodem naprosto zdrceni. 

Konec seniora Vaňka

Známý český herec Jiří Bartoška hraje v seriálu Smysl pro tumor roli Antonína Vaňka. Jak ale prezident karlovarského filmového festivalu již dříve avizoval v diskuzi v domě České televize, jeho postava zemře během náročné operace mozku. Dnešní díl byl pro diváky pořadu extrémně náročný i proto, že Bartoška sám v současnosti bojuje s onkologickým onemocněním.

Jiřímu Bartoškovi se rakovina vrátila po dlouhých devíti letech. Nemoc herce znovu postihla po prodělané viróze v létě loňského roku, což potvrdila i mluvčí filmového festivalu Uljana Donátová. "Mohu pouze potvrdit, že prezident MFF KV Jiří Bartoška v současné době absolvuje onkologickou léčbu ve FN Motol. Další podrobnosti nebudeme sdělovat," řekla před časem eXtra.cz.

Diváci pláčou

Nejen smrt Jiřího Bartošky alias Antonína Vaňka, ale celé tematika seriálu diváky stále dojímá. "Dnes to byl smutný díl," posteskla si Marcela Facebooku České televize. "Zatím každý díl bulím, ale seriál super," napsala na Instagram ČT Katka. 

"Dnes radost na začátku a konec velmi smutný. Pan Bartoška skvělý . Tonda mi bude chybět," uvedla v smutně komentáři Markéta. "Já jsem nechtěla, aby to skončilo jako v Sanitce," plakala Miriam a vzpomněla na seriál v němž se Bartoškovi také stala osudnou rakovina. "Minulý díl byl malinko slabší, ale tento to vynahradil. Zase bulím jak želva. Herecký koncert pana Bartošky," libovala si Petra, které postava seniora Vaňka bude také chybět. 

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy