Už od narození neměl štěstí. Chlapec se narodil s rozštěpem, jeho matka se ho proto rozhodla zbavit. Čerstvě narozené miminko jen tak pohodila na hřbitově. Celá věc se jí ale rozležela v hlavě a po dvou dnech ji napadlo, že by bylo dobré zahladit po sobě stopy. Na hřbitov proto poslala svoji početnou familii, aby chlapečka našli a někde zahrabali. Případ se stal v čínské autonomní oblasti Kuang-si.

Nechutný čin se jim podařilo skrývat jen osm dní, než si pro ně přišla policie, píše The Telegraph. To, co se stalo, by se zřejmě dalo nazvat zázrakem. Po celém hřbitově se rozléhal dětský pláč, který uslyšela náhodná kolemjdoucí. Ihned zalarmovala policii.

Policisté šli po zvuku pláče, až došli k čerstvě zahrabanému místu. Jen několik centimetrů pod zemí našli vlhkou bedýnku s miminkem. Jeho rodina si myslela, že je chlapec už mrtvý, jenže když ho pohřbívali, ještě žil. Přežil zřejmě díky tomu, že byl pohřbený tak mělce, jinak by se udusil.

Chlapce okamžitě převezli do nemocnice, kde se mu daří a podle lékařů přežije bez větších následků. O šílenou rodinu se pochopitelně zajímá policie. Několik jejích členů už bylo zatčeno, krkavčí matka je však stále na svobodě.