Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Krutá realita: Takhle vznikají fotky všech blbek na Instagramu!

Vypadá to opravdu trapně.
+ Dalších 7 fotografií
Také závidíte všem těm kočičkám na Instagramu? Jejich fotky vypadají naprosto dokonale, perfektní filtr i úhel. Romantické okolí, jako z pohádky. Tak už jim závidět fakt nemusíte. Podívejme se, jak tyhle fotky doopravdy vznikají.

Většinou je na to potřeba otrlý dobrovolník. Tomu nevadí, že dotyčná bude dělat trapné pózy, někam se cpát, popřípadě ho bude nutit stát se součástí fotky.

Na Instagramu totiž vznikla skupina, kam lidé přispívají fotkami s podobnými nebožáky. V drtivé většině se jedná o přítele oné ženy, která tak touží po perfektní fotce. Její přítel ji musí fotit, jak vystavuje prsa na pláži, škrábe se na pole dance tyč, paří s kámoškama ve vířivce nebo se pokouší o sportovní výkon.

Největší epidemie trapnosti ale vypukla s fotkami „následuj mě,“ kde je žena focena zezadu a její přítel ji drží za ruku. Taková fotka vznikne tak, že se dotyčný musí co nejvíc zaklonit, aby telefon stihl pobrat takový záběr. Pro okolní přihlížející to musí být legrace.

Podívejte se do galerie a pochopíte!

Mohlo by vás zajímat

Další články