Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Kruté reakce na Emmu Smetanu v seriálu Eliška a Damián: Ochotnický výkon a parodie na herectví, píší jí

Krásná Emma Smetana je novou hvězdou TV Prima.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Dalších 6 fotografií
kritika

Kritika po prvním dílu nového seriálu TV Prima Eliška a Damián, který u diváků propadl, se snáší i na samotnou představitelku hlavní role – muzikantku, herečku a bývalou moderátorku Emmu Smetana. Konkrétně se jim nelíbí, že se „propůjčila“ účinkování v „takovém braku“, jak zní jeden z nelichotivých komentářů pod příspěvkem na jejím Instagramu. Vlajková loď podzimního programu stanice tak s premiérovým dílem zatím sklidila především posměch a zatím marně čeká na slova chvály.

Já jsem se poprvé po 15 letech (doba, kdy jsem přestala sledovat Ulici) podívala na český seriál, a to proto, že jsem si řekla, že byste se určitě něčemu špatnému nepropůjčila. No, chyba lávky...“ píše na Instagramu Emmy Smetana například komentující Lenka.

Za velké zklamání označují první díl projektu Eliška a Damián​ nejen diváci, ale i sami fanoušci ženské představitelky titulní role. Mnozí navíc nevěří, že je herečka skutečně přesvědčena o kvalitě ambiciózního projektu Primy, jak znělo z jejích úst během veřejných vyjádření. Chápu, že jste vázaná smlouvou, takže od Vás těžko uslyšíme, co si fakt myslíte, ale nevěřím tomu, že jste spokojená s tím, v co se to vyvinulo a s čím vás lidi budou spojovat a nadobro konfrontovat...“ myslí si uživatelka Veronika.

Někteří z diváků byli i ostřejší. e neumíte hrát, se dalo čekat. Ale že pohoříte v ochotnické parodii na papundeklové pohádky z 90. let., to je umění," zkritizoval zpěvaččin výkon jeden z jejích fanoušků.

Nejsledovanější pořad večera

Pozitivní reakce, kterých je prozatím pomálu, většinou označují seriál za „pohodový“ nebo ještě častěji „oddechový“. Petr, který se o svůj názor podělil na Facebooku, označil počin za „nic na složité přemýšlení“, a když podle něj „člověk večer vypne mozek, tak je to neškodné“. Stejný přístup volí divačka Miroslava, která na Instagramu napsala: „Mně se to líbilo. Oddychový seriál prostě v televizi chybí. Pěkné kostýmy a námět je taky neokoukaný.

Úspěch nicméně zaznamenal seriál na poli sledovanosti – jeho úvodní díl byl v divácké skupině starších 15 let nejsledovanějším pořadem nejen sobotního večera, ale celého víkendového dne, jak uvedl server MediaGuru.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy