Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Krutá rána pro Hailey: Zatímco s Justinem touží po dítěti, její teta sdílela potrat v přímém přenosu

+ Dalších 56 fotografií
POTRAT ONLINE
Instruktorka jógy Hilaria Baldwin (35) se podělila s fanoušky na sociálních sítích o smutnou zprávu. Manželka herce Aleca Baldwina přišla v začátku těhotenství o své páté dítě. Hilaria se svými fanoušky sdílí dobré i špatné věci ze života. V tomhle ohledu je velice otevřená a sdílná. Ne všichni lidé ale s jejím rozhodnutím souhlasí.

Hailey Baldwin a Justin Bieber (25) se netají tím, že by si klidně pořídili potomka. Koneckonců jejich aprílový žertík, kdy oba dva sehráli, že Hailey je těhotná, rozpoutal vášnivou debatu na sociálních sítích.

Zatímco Hailey touží po miminku se svým partnerem, její teta prodělala potrat prakticky v přímém přenosu. Hilaria Baldwin je na sociálních sítích velmi aktivní a své soukromí dává lidem na odiv. Tentokrát se na Instagramu svěřila s hodně smutnou zprávou.

Hilaria sdílela snímek, na kterém si drží malé těhotenské bříško a napsala k němu, že si právě prochází potratem. Hilaria je hodně sdílná a už v minulosti se nechala slyšet, že pokud bude někdy popáté těhotná, bude to se svými fanoušky sdílet od raného stádia.

Pod fotkou vyzvala fanoušky, aby jí vyjádřili v těchto těžkých chvílích podporu. Spusta lidí se snažila Hilarii podpořit a dodat jí hodně sil. Našli se ale i takoví, kterým připadalo nedůstojné, aby matka, která čerstvě přišla o dítě, sdílela takový snímek. Co si o tom myslíte vy?

Mohlo by vás zajímat

Další články