Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Krutá rána pro bývalku: Justin Bieber zveřejnil fotku s manželkou z dob, kdy randil se Selenou

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 7 fotografií
naschvál
Justina Biebera (25) zanedlouho čeká druhá svatba s manželkou Hailey Baldwin (22). Ta první se odehrála v roce 2018, a to bez jakýchkoliv hostů, pár proto teď chystá veselku číslo 2, na které budou přítomny rodiny obou umělců a jejich přátelé. U příležitosti nadcházející události zveřejnil fotku s Hailey z doby, kdy se s ní poznal. K té napsal, že takhle všechno začalo, tou dobou ale randil s herečkou a zpěvačkou Selenou Gomez (27).

Vztah Seleny Gomez a Justina Biebera už je minulostí, jak ale dokázalo mnoho situací, určité citové pouto mezi nimi zůstalo. Nyní ale Bieber zasadil své bývalce krutou ránu, když zveřejnil starý snímek se svou manželkou Hailey Baldwin. Na fotografii, kterou přidal na Instagram, je mu 16 let a Hailey pouhých 13. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby už tou dobou nerandil se Selenou.

Vztah Seleny a Justina začal v roce 2010. Toho roku Justin slavil své 16. narozeniny a mladičkému páru fandil téměř celý svět. I proto by mohl být pro Selenu, kterou dlouhodobě trápí psychické zdraví, romantický vzkaz u staré fotky velkou ránou. „Moje manželka a já. Takhle to všechno začalo,“ napsal Justin.

Selena se jen nedávno vzpamatovala z těžkých depresí, které prožívala, a po návratu z léčebny se začala vracet i do běžného života a na sociální sítě. Taková rána od muže, který v jejím milostném životě sehrál zatím největší roli, ji může srazit na kolena. Je jen otázkou, zda si Bieber uvědomuje, co může způsobit, nebo při psaní láskyplného vzkazu k léta staré fotce zapomněl, že tou dobou jeho srdce patřilo jiné ženě.

Související články

Další články