Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Krutá rána pro bývalého kouče českých hokejistů. Roční dcerka bojuje o život, diagnostikovali jí zákeřnou nemoc

Dominik Kodras byl kondiční trenér české hokejové reprezentace.
Zdroj: Instagram D. Kodras
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
Nemoc

Velmi těžkým obdobím prochází bývalý kondiční trenér hokejové reprezentace Dominik Kodras. Jeho roční dcera Rozálie totiž bojuje s akutní lymfoblastickou leukémií. V současnosti prochází náročnou léčbou ve Fakultní nemocnici Motol, jak uvedl Kodras na sociální síti. 

Bývalý kondiční trenér hokejové reprezentace Dominik Kodras prožívá i s celou svou rodinou náročné období. Jeho malé holčičce Rozálii, která se narodila loni v červnu, byla diagnostikována akutní lymfoblastická leukémie.

„Před třemi týdny se nám z minuty na minutu změnil svět. Naší malé princezně byla diagnostikována akutní lymfoblastická leukémie. Aktuálně se léčíme ve FN Motol pod špičkovým dohledem skvělých lékařů a sestřiček,“ napsal Kodras na sociální sítě a připojil sérii fotografií, na nichž je zachycena jeho statečná holčička.

Láskyplná podpora

Máme nejsilnější dcerušku na světě a ta má tu nejsilnější a nejvíce milující maminku, kterou si jen mohla přát. Jsem na vás strašně pyšný, holky moje. Dostáváme obrovskou podporu od rodiny i přátel a jsme za to moc vděční, děkujeme vám! S takovou podporou a láskou bezmezně věříme ve šťastný konec tohoto boje. Posílejte nám hodně síly a lásky,“ uvedl ještě Kodras.

Jak uvádí web Šance dětem, akutní lymfoblastická leukémie tvoří jednu čtvrtinu dětských nádorů a je to nejčastější maligní nádorové onemocnění v dětském věku. Pravděpodobnost přežití bez selhání (EFS) je při aplikaci kombinované chemoterapie lišící se podle rizika nepříznivého průběhu více než 75 % a pravděpodobnost vyléčení je 85 %,“ popisují odborníci.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy