Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Krutá rána před Vánoci: Neckářovi zemřela milovaná manželka!

Krutá rána před Vánoci: Neckářovi zemřela milovaná manželka!
Zdroj: profimedia.cz
Zpěvák Václav Neckář teď zažívá svoje nejsmutnější období v životě. Po dlouhé nemoci mu zemřela jeho manželka Jarka. Měla nemocné ledviny a srdce. A právě srdce ji v pondělí zradilo.

Jaroslava se léčila dlouhou dobu. Kvůli ledvinám musela dojíždět do nemocnice už v lednu. Tehdy zpěvák potvrdil, že je jeho manželka nemocná a kvůli špatným ledvinám jezdí třikrát týdně na dialýzu do nemocnice. Vzhledem k tomu, že jeho žena se nemohla starat o domácnost, musel vše obstarat právě Neckář.

Zdravotní stav Jaroslavy se ale v květnu zhoršil a musela do nemocnice. Zpěvák ji denně navštěvoval a dlouhé hodiny seděl vedle postele. „Je to těžké, jsem bez ní jako bez ruky, moc mi doma schází,“ řekl před pár měsíci.

Jeho manželku začaly časem trápit i problémy se srdcem. Před dvěma lety ji museli dělat by-pass. A tak ji pravidelně čistili ucpané cévy. Jeho manželka trpěla a umírala a Neckář ani se svou milou v posledních chvílích být nemohl. Byl totiž, stovky kilometrů od ní. „Bylo to pro mě strašně těžké, protože jsem se o její smrti dozvěděl v pondělí před koncertem ve Zlíně a musel jsem to odzpívat s vědomím, že jsem právě přišel o svou lásku,“ řekl Blesku zpěvák.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy