Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Krutá proměna maminky z filmu Na samotě u lesa: Kde si Kolářová takhle zničila úsměv?!

Zdroj: archiv, Profimedia
+ Dalších 10 fotografií
Film na Samotě u lesa (1976) patří k pokladům české kinematografie a hlášky z něj jsou nestárnoucí. Na rozdíl od herců, kteří už dnes vypadají úplně jinak. Co se stalo s Danielou Kolářovou (70), která si ve filmu zahrála maminku toužící po chalupě na venkově?

Film se měl původně jmenovat Pražáci dědy Komárka, nakonec se ale ujal název Na samotě u lesa. Daniela Kolářová byla tenkrát čerstvá matka a u produkce si domluvila, že během natáčení bude mít u sebe svého tehdy osmiměsíčního synka. S hlídáním jí pomáhal manžel a tchyně.

Dnes ale Kolářová vypadá samozřejmě jinak. Stárne s elegancí a nechodí na žádné botoxy ani plastiky. Má jediný nešvar, a to je kouření ve velkém.

„Říká se o ní, že to je Bartoška v sukni. Ani ona se bez cigaret neobejde. Denně vykouří určitě čtyřicítku,“ práskli deníku Aha! její herečtí kolegové. A je to znát. 50 let kouření takového množství cigaret prostě musí udělat své.

Úsměv Daniely Kolářové by mohl zdobit nové krabičky cigaret s varováním ministerstva zdravotnictví proti kouření. Tuhle čerň už neodstraní ani ten nejlepší laser a je to opravdu síla. Ostatně přesvědčte se o tom v galerii!"

Související články

Další články