Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Krutá pravda vyplouvá na povrch! Tohle jsou nejhorší tabu, která ukrývá vaše znamení

Kdo manipuluje?
Zdroj: pixabay
horoskop
Z horoskopu se toho dá vyčíst opravdu hodně. To, kde najdete svou spřízněnou duši nebo jaké dny v týdnu pro vás budou kritické. Ovšem některé věci zůstávají neodhaleny a je kolem nich velké tabu. Posvítíme si na to, co tají jednotlivá znamení. Ve zvěrokruhu jsou i pěkní prevíti a falešní jedinci! Připravte se na pravdu!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Beran je tvrdohlavá palice, takže když něco chce, tak to prostě dostane, i kdyby se mělo dít cokoliv. Kvůli svým vizím umí dělat opravdu nekalé věci. Pomlouvá, kde se dá, aby dosáhl svého. Toto ohnivé znamení umí pekelně popálit!

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

I přesto, že Býk může na druhé lidi působit falešně, není to tak. Jen se snaží v druhých vidět dobro, což některým jedincům může připadat divné. Občas vyvolávají jakýsi nespravedlivý pocit.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženec je pěkná hlavička. Ke všem se chová naprosto skvěle a jejich pozitivní duch je cítit po celé místnosti. Ovšem za jejich úsměvem je nechutný záměr. Vědí, že jakmile dostanou všechny na svoji stranu, budou je moci využívat ve svůj prospěch.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Rak je tak trochu ve snách a realitu si velmi přikrášluje. Má tedy problém s tím, že je většinu času hodně mimo. Svoji realitu šíří dál a tím se dostává do křížku s dalšími lidmi. Svoji pravdu si hodně přikrášluje a má problém si zapamatovat, co kdy řekl.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Lva hodně ovlivňuje jeho ego a nesnáší, když se jej někdo dotkne. Aby se to nestalo, dokáží skvěle zmanilupovat lidi a také jim pěkně srazit sebevědomí. Tyto taktiky používají i doma v partnerském vztahu.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panny jsou dobré duše, které by nikomu neuškodily. Rozhodně ne úmyslně. Nejsou to však žádní falešní lidé. Jediné, co před ostatními schovávají jsou jejich osobní neřesti. Občas se přejídají a koušou si nehty. Jinak jsou to ale zlatíčka.

VÁHY (23. 9. - 23. 10)

Znamení Vah neumí absolutně přiznat svoji chybu. Budou vás tak dlouho přesvědčovat o tom, že oni jsou neomylní, že tomu posléze uvěříte. Jsou to záludní psychopati, kteří vás kousek po kousku budou analyzovat.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Když už Štír neví kudy kam, začne vytahovat staré triumfy z rukávů. Klidně na veřejnosti pere špinavé prádlo jen proto, aby zakryl své nedostatky. K tomu používají opravdu hodně vulgární slova, takže pokud člověk není na štíří chování připraven, dostane ho to.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi umí být pořádně falešní. Dělají to hlavně proto, že kariéra je pro ně na prvním místě a chtějí se samozřejmě dostat co nejvýše. Intriky pro ně tedy nejsou vůbec cizí a nemají problém jít přes mrtvoly. Tomuto znamení se raději vyhněte obloukem!

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Střelec je takový pohádkář. Všechno si vždycky přibarví a má potřebu zveličovat. Jakmile s ním tedy budete mluvit, musíte všechno vydělit nejmíň třemi. Dělají to proto, aby na své okolí působili co nejlépe.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnář ze sebe dělá rád chudinku. Musí být totiž za každou cenu v hledáčku pozornosti a když to nejde po dobrém, jde to po zlém. Jejich fňukání je hodně otravné, takže je druzí po chvíli přestávají poslouchat. Vodnář však vytáhne další triumf, aby na sebe zase strhnul veškerou pozornost.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Ryba lže, jak když tiskne. Mají velký problém říkat věci opravdu na rovinu, protože se bojí, že je lidé nepřijmou. Raději žijí ve svém stínu a vymýšlí si jednu báchorku za druhou. Problém však nastane, když lžou o druhých.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy