Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Krutá padesátá léta: 4 neuvěřitelné rady ženám, jak dosáhnout orgasmu

Naše babičky to neměly lehké.

Ačkoliv byly ženy v padesátých letech slušné a spořádané hospodyňky, které se v životě musely starat hlavně o to, jestli manželovi vykat nebo tykat, kolik chodů mu uvařit k večeři a z čeho si vyrobí menstruační vložky, měly čas i na trochu příjemnější záležitosti.

Časopis Vlasta, pro naše babičky takový normalizační Cosmopolitan, v roce 1950 vydal několik rad svým čtenářkám, jak dosáhnout orgasmu. Přinesl je server Doma.nova.cz. Základní rada zní, že ženy musí následující cviky vedoucí k orgasmu cvičit ve starších trenýrkách a na vytřené podlaze.

Rada číslo jedna zní: Ležíme břichem na podlaze. Hlavu zvedáme co nejvýše a dlaněmi si lehce přejíždíme po prsních bradavkách. Přitom opakujeme otázku: „Kde jsou? Ach bože, kde jsou?“

Ano, naše babičky se chudinky snažily dosáhnout orgasmu způsobem, který připomíná Vlastíka Plamínka, když zaklíná astroubrus. Nevadí, jedeme dál.

Rada číslo dvě: Klečíme a klátíme trupem ze strany na stranu. Volnou paži přitom přehazujeme přes hlavu, jako bychom někomu mávaly. Zároveň voláme: „Tady jsem! Lásko, tady jsem!“

Dřepěním na podlaze ve starých trenýrkách a máváním rukama orgasmu jistě nedosáhly, ale některé z nich možná dosáhly hospitalizace v ústavu pro choromyslné. Co říká třetí rada?

Spočíváme na všech čtyřech. Pravidelně skláníme a zvedáme hlavu. Vzdycháme a říkáme si: „Už jedou! Už tady budou!“

Definitivně se potvrzuje, že redaktorky Vlasty v roce 1950 pravidelně vdechovaly benzín.

Rada číslo čtyři: Klečíme zvráceny nazad. Hlavou se dotýkáme podlahy a paže natahujeme co nejdále. Dlaně při tom leží plnou plochou na zemi a prsty směřují k čelu. Představujeme si, že jsme železniční most a přejíždějí po nás nákladní vagony plné nahatých, chlupatých chlapů. Dosažení orgasmu je zaručeno.

Bereme zpět, u mávání rukama a křičení do zdi je větší pravděpodobnost dosažení orgasmu než u představy vagonu plného nahých, chlupatých chlapů. Podle tohoto návodu orgasmu dosahovali maximálně členové výboru KSČ, kteří tato politicky nezávadná ustanovení schvalovali na sjezdech.

Související články

Další články