Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Krutá matka (23) zabila šestitýdenní dvojčátka. Jednomu z nich trčel z hlavy nůž

Matka krutě zavraždila šestitýdenní dvojčátka.
Zdroj: Facebook
KRIMI

Matka smrt! Třiadvacetiletá žena Danezja Kilpatrick byla obviněna z brutální vraždy svých dvou miminek, dvojčátek. Jedno leželo v postýlce a z hlavy mu trčel nůž, druhé bylo v koupelně pod umyvadlem. 

Namísto aby je opečovávala, se jich zrůdná matka krutě zbavila. Newyorská policie ve čtvrtek zasahovala ve čtvrti Queens. Do jednoho z tamních domů ji poslali příbuzní, kteří byli nejspíš znepokojeni z toho, v jakých podmínkách se člen jejich rodiny stará o šestitýdenní dvojčátka se jmény Dallas a Dakota.

Když policisté okolo třetí hodiny odpoledne tamního času do domu dorazili, museli být zděšení. Našli tam totiž obě dvojčátka mrtvá. Jedno z malinkých miminek leželo v postýlce s kudlou zapíchnutou do hlavy a druhé zabalené v dece pod umyvadlem.

Matka nebohých děťátek seděla na posteli a byla, jak informuje deník The Sun, značně rozrušená a příliš nekomunikovala. Zasahujícím policistům měla říct, že děti nechtěla. V současnosti probíhá pitva dvojčátek a obžalovaná krkavčí matka se podrobila lékářskému vyšetření. Sousedé jsou zděšení, někteří ani nevěděli, že měla žena nějaké děti.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy