Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Krutá lež Václava Noida Bárty: Vymyslel si vážnou nemoc. Po letech přiznal proč

+ Další 4 fotografie

Dříve býval králem večírků a nevynechal žádnou příležitost dát si více než pár panáků. Ty doby jsou ale pryč a oblíbený zpěvák Václav Noid Bárta s alkoholem dávno skoncoval. V rozhovoru pro eXtra.cz zavzpomínal na dobu, kdy před lety řekl lihovinám sbohem, a prozradil, jak fikaně obelstil své přátele z divadla. 

Nejlepší rozhodnutí

Suchý únor zvládá známý muzikálový zpěvák Vašek Noid Bárta levou zadní. Zanedlouho to totiž bude už dlouhých šest let, kdy se zbavil jednoho ze svých démonů - alkoholu. "Bylo to jedno z nejlepších životních rozhodnutí. Člověka alkohol strašně zbytečně unavuje a trošku mě mrzí, že jsem pil, ale na druhou stranu člověk si musí vyzkoušet nějaké věci," řekl Bárta pro eXtra.cz.

Rozhodnutí vzdát se alkoholu prý přišlo v podstatě ze dne na den. "Už jsem o tom nějakou dobu přemýšlel a přece jen po pětatřicítce člověka ty party už tolik nebaví, a tak jsem si řekl, že už je potřeba s tím skončit," uvedl zpěvák a jak řekl, tak udělal. "Pamatuji si posledního panáka, kterého jsem si dal v divadle, a od té doby nic," zavzpomínal dnes již šťastný trojnásobný tatínek.

Lidmi, kteří alkoholu příliš neholdují, se prý v poslední době Václav obklopuje a několik svých přátel k abstinenci dokonce sám motivoval. Někteří ale prý s věkem přestali pít i sami, protože zjistili, že to nemá smysl a není v tom nic perspektivního.

Nevinná lež

Než si na abstinenci Noida zvykli kolegové z branže, to prý trvalo poměrně dlouho, a tak je zpěvák musel nějakou dobu dokonce obelhávat, aby mu alkohol nenabízeli a nesváděli ho na scestí. "Protože to bylo v době, kdy jsem hodně pracoval v divadle, kde se ty večírky odehrávají, tak jsem musel použít takovou lež, ačkoli to není mým zvykem a lhát neumím - ale tady jsem zalhal, že mi doktoři něco našli, protože jinak to nešlo," přiznal se zpěvák.

"Když jsem tehdy řekl, že nepiju, tak to nikoho nezajímalo a stejně mi nosili panáky, a tak jsem řekl, že mi něco našli a ať mě nechají, pokud mě mají rádi, ale pak jsem jim za měsíc řekl, že jsem kecal," dodal se smíchem. Podle všeho byla jeho taktika úspěšná.

Bárta se v poslední době věnuje zejména natáčení videoklipů a před nedávnem se pod jeho režijní taktovkou objevila i jeho žena Eliška Bártová. "Spolupracujeme spolu už dlouhou dobu a myslím, že nám to spolu jde dobře," řekla pro eXtra.cz tanečnice, která se v rámci natáčení módního klipu proměnila v postavu Wednesday Addams.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy